تبلیغات
تبلیغات

آموزش ایجاد یک بسته بندی مواد غذایی – یک پروژه طراحی گرافیکی

Create A Food Package Design – A Graphic Design Project for Beginners فیلم آموزشی محصول کمپانی معروف Skillshare میباشد . آیا تاکنون خواسته اید از طریق ایجاد یک بسته بندی قدم بردارید؟این دوره به شما کمک می کند تا طراحی بسته را به عنوان یک مهارت جدید اضافه کنید و به شما در اضافه کردن قطعات خیره کننده به سبد طراحی خود کمک می کند . در فیلم آموزشی Create A Food Package Design – A Graphic Design Project for Beginners در کل طرح ، مفهوم و فرایند طراحی گرافیکی برای یک بسته از کوکی ها گام بر می داریم . ما برای یادگیری بسیاری از ابزارهای Photoshops برای برش ، جداسازی و تنظیم عکس های غذایی خود وقت خواهیم گذاشت تا تصاویر جذاب را برای قسمت جلوی بسته خود ایجاد کنیم ، سایه هایی واقع بینانه ایجاد خواهیم کرد ، دو عکس خود را با هم مخلوط کرده و رنگ هایی را به وجود می آوریم که دهان ما را آب می کند . ما دارایی های اصلی خود را وارد Adobe Illustrator خواهیم کرد و در طراحی چیدمان کار خواهیم کرد . با استفاده از اصول چیدمان طراحی گرافیک ، یک طرح کنتراست بالا را ایجاد خواهیم کرد که از قفسه های فروشگاه ، محصول ما جلب توجه کند . با گذشت چند نمونه از مواردی که باعث می شود طرح های بسته بندی مواد غذایی به خوبی کار کنند ، خواهیم پرداخت و در نهایت روی تایپوگرافی کار خواهیم کرد تا جفت فونت ها را برای محصول خود ایجاد کنیم . با استفاده از ابعاد Adobe ، طرح بسته خود را با مدل سازی دلخواه خود سازگار می کنیم تا یک نمونه کار عالی را برای مشتری خود ایجاد کنیم . سرانجام ، ما یک طراحی جانبی را به محصول خود اضافه می کنیم و در بارکد ها ، حقایق تغذیه ای کار می کنیم تا یک طراحی منسجم ایجاد کنیم .Create A Food Package Design – A Graphic Design Project for Beginners برای مبتدیان و طراحان سطح متوسط است .
نام: Create A Food Package Design - A Graphic Design Project for Beginners
حجم فایل: 1 گیگابایت
شرکت سازنده: Skillshare
کیفیت: 720
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
منتشر کننده: Skillshare
رمز فایل: www.download.ir

Create A Food Package Design - A Graphic Design Project for Beginners

We will bring our basic assets into Adobe Illustrator and work on our layout design. We will walk through graphic design layout principles to create a compelling high contrast layout that will draw eyes to our product from store shelfs.


We will go over what makes food package designs work well by going over a few examples and finally we will work on typography to create font pairings for our product.

لینک دانلود