تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Create A Business Website With WordPress

Create A Business Website With WordPress یکی دیگر از مجموعه فیلم های آموزشی ساخته شده توسط شرکت Udemy می باشد که توسط Patrick Gerrits نیز تدریس می شود که علاوه بر اینکه یک کار آفرین حوزه تجارت الکترونیک است یک مهندس IT نیز می باشد و به ماشین ایده نیز معروف است. همان طور که در دنیای امروز داشتن وبسایت هایی با بهترین شکل و جذابیت فراوان برای جلب مشتری و بالا بردن پرستیژ کاری و همچنین کاهش مخارج مربوط به نمایندگی های پر خرج بسیار مهم و ضروری است بنابراین دوره آموزشی Create A Business Website With WordPress به شما کمک می کند تا بهترین وبسایت را برای معرفی کار خود داشته باشید.

سایر توضیحات : دوره آموزشی Create A Business Website With WordPress به شما یادآوری خواهد کرد که WordPress تمامی آنچه را که شما برای داشتن وبسایتی بی نظیر در رابطه با شغل خود، به ان نیاز دارید در اختیار شما می گذارد. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Create A Business Website With WordPress

ملزومات یادگیری دوره آموزشی Create A Business Website With WordPress :

– اطلاعات پایه از وردپرس– توانایی های اولیه کار با کامپیوتر 

چه چیزی از دوره آموزشی Create A Business Website With WordPress کسب می کنید :

– بالای 38 درس و 4 ساعت محتوا– ساخت یک وبسایت کاری– یادگیری کار با تم ها در وردپرس 

مخاطبان هدف دوره آموزشی Create A Business Website With WordPress :

– صاحبان مشاغلی که قصد دارند تا یک سایت برای معرفی خدمات خود داشته باشند. 

سرفصل های دوره آموزشی Create A Business Website With WordPress :

– مقدمه– بررسی تمک ها و تنظیمات آنها– کافی شاپ : ساختن صفحه خانه– کافی شاپ : صفحات دیگر– ماژول All Divi– نتیجه گیری مشخصات فیلم آموزشی Create A Business Website With WordPress :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Udemy– مدرس : Patrick Gerrits– مدت زمان آموزش : 4 ساعت– پروژه تمرینی : ندارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720 * 1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Create A Business Website With WordPress

لینک دانلود