تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی How To Create Character Concept Art

How To Create Character Concept Art یک فیلم آموزشی بسیار حرفه ای و کاربردی است که توسط شرکت Tutsplus و به همراه تدریس Tyrus Goshay تهیه شده است. Tyrus Goshay یکی از افراد باسابقه و با تجربه این حوزه می باشد که بیش از 14 سال در زمینه خلاقیت های دیجیتال تجربه دارد که شامل توسعه تولیدات، طراحی محصولات و … می باشد. دوره آموزشی How To Create Character Concept Art یک دوره کوتاه و مفید با مدت زمان 1.4 ساعت است که به شما کمک می کند تا مفاهیم هنری در رابطه با طراحی شخصیت ها را به راحتی یاد بگیرید.

سایر توضیحات : در دوره آموزشی کوتاه How To Create Character Concept Art شما مراحل مختلفی که هر هنرمندی برای ایجاد یک قهرمان مرد یا زن توسط فهمیدن فرآیندی که منجر به ساخت یک شخصیت قوی، شناخته شده و جذاب را به آسانی یاد خواهید گرفت. در این دوره ابتدا با “client brief” آغاز خواهید کرد که شما را به سمت طراحی خودتان هدایت می کند. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

How To Create Character Concept Art

سر فصل های دوره آموزشی How To Create Character Concept Art :

1. مقدمه

– معرفی

2. چگونگی ساخت مفاهیم هنری شخصیت ها

– شکل ها

– طراحی قسمت راست بدن

– ساخت سر شخصیت

– رندرینیگ سریع پوست

– رنگ آمیزی لباس ها : Airbrush vs. Textured Brush

– ساخت تتو

– افزودن جزییات بیشتر

– موتور فتوشاپ سه بعدی

– نهایی کردن طراحی

3. نتیجه گیری

– نتیجه گیری

مشخصات فیلم آموزشی How To Create Character Concept Art :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Tutsplus– مدرس : Tyrus Goshay– مدت زمان آموزش : 1.4 ساعت– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 800*1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

How To Create Character Concept Art

لینک دانلود