دانلود فیلم آموزشی Creating Your First Character In Maya

Creating Your First Character In Maya یکی از محبوب ترین و جدید ترین فیلم های آموزشی شرکت Pluralsight می باشد که توسط Justin Marshall تدریس می شود. دوره آموزشی Creating Your First Character In Maya یک نگاه دقیق و زیرکانه به ویژگی های این نرم افزار قدرتمند برای ساخت تصاویر سه بعدی خواهید داشت. نرم افزار مایا یک برنامه پیچیده به نظر می رسد، اما در این دوره آموزشی به کمک مدرس خود قادر خواهید بود تا گام های پیش رو برای یاد گیری Maya پشت سر بگذارید و توانایی ها خود را بهبود ببخشید.

سایر توضیحات : برای پروژه طراحی شخصیت در دوره آموزشی Creating Your First Character In Maya ، ابتدا یک فضانورد کارتونی را خواهید ساخت. سپس یاد می گیرید تا چگونه با استفاده از چند گوشه ها، شکل های متفاوت را بسازید و پس از آن نیز یاد می گیرید تا تکه های متفاوت را به هم وصل کنید. از دیگر مواردی که در این دوره آموزشی یاد می گیرید می توانیم به یادگیری ساخت سطوح صاف و هموار در زمانی که به آن احتیاج داریم اشاره کنیم. همچنین آموزش می بینید که چگونه لبه حلقه ها را برای این که شئ ما باور پذیر تر باشد، به طرح اضافه کنیم. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

توجه : فایل های تمرینی به صورت جداگانه برای دانلود قرار داده شده اند.

Creating Your First Character In Maya

نرم افزار های مورد نیاز دوره آموزشی Creating Your First Character In Maya :

– Maya 2016

سرفصل های دوره آموزشی Creating Your First Character In Maya :

– مقدمه و مروری بر پروژه

– مدل سازی با دفرمه کننده

– ساخت کلاه ایمنی

– افزودن بازو ها

– مدل سازی پا ها

– مدل سازی کفش ها

– ساخت دستکش ها

– اضافه کردن جزییات برای هموار سازی

– افزودن لوازم جانبی

مشخصات فیلم آموزشی Creating Your First Character In Maya :

– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Pluralsight– مدرس : Justin Marshall– مدت زمان آموزش : 1 ساعت و 10 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : MP4– زیرنویس فارسی : ندارد

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Creating Your First Character In Maya

لینک دانلود