دانلود بازی نقش آفرینی اندروید Crossing Void v1.0.3

Crossing Void – Global نام بازی اندروید در سبک نقش آفرینی است که توسط استودیوی بازی سازی 91Act برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی و منتشر شده است . یک بازی انیمه ای RPG است که در آن شما می‌توانید با شخصیت های معروف از Dengeki Bunko در Dengeki Bunko: Crossing Void مبارزه کنید . تصاویر متحرک شگفت انگیز توسط هنرمندان جهانی ترسیم شده اند . 25چهره ی معروف از Dengeki Bunko در این جهان اسرار آمیز با یکدیگر برخورد می کنند . تیم رویایی خود را از بین چهره های معروف بسازید و آماده مبارزات PVP استراتژیک شوید . شخصیت های جدید را باز کنید و آن ها را به روز رسانی کنید . هر کدام از شخصیت ها دارای مهارت های منحصر به فرد هستند . اگر از علاقه مندان به بازی های سبک نقش آفرینی انیمه ای هستید بدون شک Crossing Void – Global را امتحان کنید . اگر می خواهید به این بازی دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را به صورت رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و برای ساعت ها سرگرم شوید .
نام: Crossing Void
حجم فایل: 85 مگابایت
شرکت سازنده: 91Act
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.0.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.3 و بالاتر

Crossing Void - v1.0.3

Get ready to fight with your favorite characters from the Dengeki Bunko masterpieces in Dengeki Bunko: Crossing Void ( aka. Crossing Void ) - an anime crossover turn-based RPG game!
* Authentic Japanese Gaming Experience
- Exclusively licensed by Dengeki Bunko, Crossing Void brings you brand-new storylines developed under direct supervision of the original authors!
- Fabulous animated illustrations drawn by the world-class artists!

لینک دانلود