تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Crusader Kings II Conclave نسخه Skidrow

به روز رسانی :

1394/12/08 نسخه CODEX اضافه شد .

Crusader Kings II Conclave یک بازی استراتژیک می باشد که توسط کمپانی Paradox Development Studio ساخته شده است . بازی Crusader Kings II Conclave در تاریخ 20 فوریه 2016 برای سیستم عامل ویندوز مایکروسافت منتشر شده است . استودیوی مذکور یکی از استودیوهای موفق درزمینه ساخت بازی های استراتژیک می باشد بطوری که این استودیو تمام موفقیت خود را مدیون استعداد بالای خود در زمینه ساخت بازی های استراتژیک موفق خود است . سبک استراتژیک یکی از سبک های موفق در دنیای بازی های رایانه ای می باشد به طور روزانه بازی بازان در طول روز ساعت های بسیاری را مشغول انجام بازی های استراتژیک به تنهایی و بصورت گروهی می باشند . این بازی ها با تکیه بر نقشه های بزرگ و نبرد های عظیم باعث بالارفتن محبوبیت روزانه خود شده اند به طوری که هر ماه چندین بازی استراتژیک جدید و موفق از سوی کمپانی های سازنده روانه بازار می شود . استودیوی Paradox Development Studio  با بیش ار یک دهه تجربه در زمینه ساخت بازی های استراتزیک و همچنین با ساخت بازی های موفی چون Europa Universalis IV و بازی ستایش شده Hearts of Iron 2 یکی از موفق ترین استدیوهای ساخت بازی های استراتژیک می باشد .

سایرتوضیحات : در این بازی استراتژیک سازندگان با دید جدیدی به این سبک محبوب وارد شده اند این بار نیز شما به عنوان یکی از فرمانده های بزرگ ارتش در حال فعالیت هستید اما فعالیت های مختلف شما مانند حمله به مناطق مختلف برای بدست آوردن منابع اولیه و یا نابود کردن تحدیدات احتمالی برعلیه کشورتان ممکن است با عکس العمل های مختلفی از طرف دوک ها و لرد های کشورتان روبرو شود ، در نتیجه در این بازی استراتژی شما باید به یک رویکرد جدید استراتژی های جنگی خود را طراحی کنید در این بازی شما هم باید با کمک هوش خود دست به نابودی دشمنانتان بزنید و هم تحدیدات داخلی که از جانب نیروهای خودی را مدیریت کنید . یکی از نکات جالی این بازی گرافیک هنری زیبا و چشم نواز آن می باشد محیط های طراحی شده در این بازی بی شک چندی از زیباترین نقشه های بازی های استراتژیک می باشند که شما تاکنون موفق به دیدن آن شده اید . سازندگان در این بازی فقط به گرافیک زیبا و سیستم استراتژی جدید اکتفا نکرده اند گیم پلی این بازی یکی از نکات جذاب و درخشان این بازی می باشد شما کنترل یک ارتش بسیار عظیم را در مناطق بسیار بزرگ در دست دارید و باید با استفاده از هوش خود مراحل را آن طور که مناسب می بینید به پایان برسانید گاهی باید با تمام نیروهای خود به جنگ دشمن رفته و پش از یک نبرد خونین آنها را از سر راه بردارید و گاهی اوقات نیر می توانید مشکلات را از طریق دیپلوماسی حل کنید . بازی Crusader Kings II Conclave یکی از بهترین تجربه های استراتژیک در سال 2016 می باشد .

دانلود بازی کامپیوتر Crusader Kings II Conclave نسخه Skidrow

مشخصات بازی :نام بازی : Crusader Kings II Conclaveپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Paradox Development Studioمنتشر کننده : Paradox Development Studioسبک بازی : استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam

Crusader Kings II Conclave

لینک دانلود