دانلود بازی کامپیوتر Crusader Kings II The Reapers Due نسخه CODEX

Crusader Kings II The Reapers Due یکی از بازی های سبک استراتژیک , نقش آفرینی و شبیه ساز است که توسط کمپانی Paradox Development Studio طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . کمی مانده به شهری کوچک , مرگ سیاه سایه خود را بر روی آن شهر گسترده است . آیین تدفین برای کلاغ ها در حال اجراست . شهرها توانسته اند برای یکبار هم که شده این مصیبت را از سر بگذرانند . لرد فرمانده از دیده ها پنهان شده و در قلعه ای واقع در مکانی نامشخص روزگار می گذارند , به امید آنکه طاعون بیاید و این نحسی را از بین برد . دروازه های شهر را بسته نگهدارید و اجازه ورود هیچ شخص و یا بیماری را ندهید . صلح و مدیریت مناسب می تواند برای شما پاداش فراوانی را به ارمغان آورد و با این ثروت عظیم قادر خواهید بود تا نیروی انسانی خود را مجهز کرده و تسلیحات نظامی پیشرفته ای تهیه کنید . در این بازی شما در نقش یک شاهزاده به ایفای نقش می پردازید و تمامی تصمیمات و دستورات شما بر روند داستان و نتیجه بازی تاثیرگذار خواهد بود .

سایر توضیحات : Paradox Development Studio یکی از بهترین و بااستعدادترین استودیوهای بازی سازی در زمینه استراتژیک است . پس از آنکه نسخه اصلی بازی با نام Crusader Kings II توانست توجهات را به خود جلب کند و موفقیات بسیاری را به دست آورد , کمپانی سازنده تصمیم گرفت تا هرچند وقت , DLC جدیدی برای این بازی محبوب روانه بازار کند . The Reapers Due جدسدسترین بست الحاقی این کمپانی است که داستان و حوادث جدید را روایت کرده و طرفداران سری بازی های استراتژیک را به وجود آورده است . در این نسخه ویژگی جدید به نام Black Death اضافه شده است که درواقع روند گسترش بیماری جدید و شیوع آن بر روی نقشه را به نماش می گذارد . برای مقابله با آن باید بر ساخت بیمارستان ها تمرکز کرده تا با استفاده از آن بتواند علاوه بر آنکه بیماری کنترل کنید از سرعت مرگ و میر از دست دادن مردمانتان جلوگیری نمایید .

* این نسخه به تنهایی قابل اجرا بوده و آخرین آپدیت ورژن 2.6.1 را دارا می باشد *

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Crusader.Kings.II.The.Reapers.Due-Screen

 مشخصات بازی  Crusader Kings II The Reapers Due :نام بازی : Crusader Kings II The Reapers Dueپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Paradox Development Studioمنتشر کننده : Paradox Development Studioسبک بازی : استراتژیک , نقش آفرینی و شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Crusader Kings II The Reapers Due

لینک دانلود