تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید فرار از مکعب Cube Escape: Theatre v2.1.2

Cube Escape: Theatre نام بازی متفاوت و جالب در سبک بازی های ماجراجویی و سرگرم کننده می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را از سایت ما به صورت رایگان دریافت کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارند . در این بازی شما بر روی یک صحنه ی تئاتر قرار خواهید گرفت و اجرا دارید . اجرای شما شامل 6 داستان متفاوت و آموزنده و عاشقانه می باشد و باید آن را به بهترین شکل ممکن و با جذب مخاطبان همراه باشد . شما باید با لمس کردن صفحه گوشی بر روی الگویی که بازی به شما می دهد این نمایش را بازی کنید و اگر از الگو خارج شوید عمل های غیر منتظره ای از این بازیگر سر خواهد زد و مخاظبان ناراحت می شوند . باید با سرعت عمل بالا و دقت بالا شما این الگو ها را دنبال کرده تا بتوانید تمامی این 6 نمایش را به کامل ترین و بهترین شکل خود انجام داده و خودتان هم مخاطب این نمایش داستانی جذاب باشید . این قسمت بازی هشتمین قسمت از سری بازی های Cube Escape می باشد و هنوز داستان این بازی ادامه خواهد داشت .
نام: Cube Escape: Theatre
حجم فایل: 96 مگابایت
شرکت سازنده: Rusty Lake
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v2.1.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجراجویی
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 2.3 و بلاتر

Cube Escape: Theatre - v2.1.2

Welcome to the theatre of your mind. Tonight we have an engaging program, featuring a familiar cast. Fulfill all 6 plays in order to continue your journey.
Tap on the arrows to navigate inside the cube.
Interact with objects by tapping. Select found items in your inventory and tap somewhere on screen to use them.
Cube Escape: Theatre is the eighth episode of the Cube Escape series and is a continuation of the Rusty Lake story. We will unfold Rusty Lake mysteries one step at a time. So check RustyLake.com every day for new content!

لینک دانلود