تبلیغات
تبلیغات

دانلود مستند سریالی D.B. Cooper Case Closed 2016

D.B. Cooper Case Closed 2016 یکی از فیلم های مستندی است که توسط شرکت LMNO Cable Group تهیه شده است و در تاریخ 10 جولای 2016 نیز منتشر شده است. در سریال D.B. Cooper Case Closed 2016 به بررسی یکی از عجیب ترین حوادث هواپیما ربایی در تاریخ امریکا پرداخته می شود : در بیست و چهارم نوامبر سال 1971 یک مرد که لباس کت و شلوار پوشیده بود، پرواز عازم سیاتل، واشنگتن از Northwest Orient را ربود. او در گفته های خود بیان کرد که یک بمب به همراه دارد و درخواست دویست هزار دلار وجه نقد و چهار چتر نجات کرد. هنگامی که او درخواست های خود را دریافت کرد به داخل تاریکی پرید و دیگر هیچ کس او را ندید. پس از 45 سال که از این ماجرا و سرقت حماسی می گذرد، FBI هزاران نفر را که پتانسیل این سرقت را داشته اند، تحت نظر قرار داده است، اما باز هم به هیچ نتیجه ای نرسیده است و همچنان سوالات زیادی بی پاسخ مانده است از جمله این که D.B. Cooper که بود؟ آیا او تا کنون مرده است؟ آیا او هنوز زنده است؟ و بسیاری دیگر.

D.B. Cooper Case Closed 2016

سایر توضیحات : در مستند سریالی D.B. Cooper Case Closed 2016 که در دو قسمت تهیه شده است، مخاطبان با یک دنباله همراه می شوند و آن هم دسترسی به یک دید بی نظیر از FBI است، شامل دسترسی اختصاصی به شاهدین، زمانی که یک مأمور سابق FBI و روزنامه نگار جرم و جنایت به عمق این حادثه می روند اطلاعات جدیدی از مصاحبه های اختصاصی با کمک نزدیک به بیست متخصص و کارمندان را فاش می کنند. در صورتی که قادر به دانلود این مستند سریالی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

D.B. Cooper Case Closed 2016

مشخصات مستند سریالی D.B. Cooper Case Closed 2016 :

– ژانر : مستند– تهیه کننده : LMNO Cable Group – تاریخ انتشار قسمت اول : 10 جولای 2016 – محصول کشور : ایالات متحده امریکا – تعداد فصل : 1– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p HDTV– فرمت فایل : MKV– زیر نویس فارسی : ندارد زیرنویس انگلیسی : دارد– لینک IMDB

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

D.B. Cooper Case Closed 2016

لینک دانلود