تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Danganronpa 2 Goodbye Despair نسخه CODEX

Danganronpa 2 Goodbye Despair یک بازی در سبک کارآگاهی و مرموز می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Abstraction Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است ، این استودیو که یکی از استودیوهای موفق بازی سازی می باشد تاکنون تجربه ساخت بازی های موفقی چون Danganronpa 2: Goodbye Despair و A Boy and His Blob را در کارنامه هنری خود داشته است که هر دوی این عناوی از بازی های موفق و پرفروش در سبک خود می باشند . داستان بازی Danganronpa 2 Goodbye Despair در جزیره ای به نام Jabberwock Island در جریان است ، این جزیره یک جزیره زیبا و سرسبز می باشد و هر ساله توریست های زیادی به ایسن جزیره سر می زنند تا اینکه بر اثر یک حادثه ناگوار این جزیره متروک می شود ، پس از گذشت چند سال از این حادثه یک دبیرستان تصمیم می گیرد که دانش اموزان خود را برای گشت و تفریح به این جزیره بفرستد ، در ابتدا دانش آموزان در آنجا به تفریح و شادی مشغول می شوند و به ظاهر ساعات خوشی را می گذراند تا اینکه متوجه می شوند هم کلاسی هایشان به طرز مرموزی گم می شوند و آنها باید بدنبال همکلاسی هایشان بگردند و از سرنوشت آنها باخیر شوند .

سایر توضیحات : همانطور که از توضیحات ابتدایی داستان پیداست این بازی دارای یک داستان مرموز و درگیر کننده می باشد و به راحتی می توان گفت این بازی از لحاظ داستانی بسیار موفق می باشد . گیم پلی این بازی مملو از مینی گیم های جذاب و دوست داشتنی می باشد که با حل کردن هر کدام از این مینی گیم ها شما متوجه بخش جدیدی از داستان بازی می شوید ، این بازی همچنین مملو از پازل های جذاب می باشد که حل کردن هرکدام مستلزم تمرکز بالای بازی باز می باشد . طراحی مراحل بسیار جذاب و دیدنی می باشد در هر بخش از این بازی شما به یک منطقه جدید از جزیره منطقل می شوید و باید با کاوش و جست و جو از سرنوشت دوستان گم شده خود اطلاع پیدا کنید . بازی Danganronpa 2 Goodbye Despair یک بازی معمایی و بسیار سرگرم کننده می باشد که با داستان درگیر کننده خود می تواند شما را ساعت ها سرگرم کند .

 *حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Danganronpa 2 Goodbye Despair نسخه CODEX

مشخصات بازی :نام بازی : Danganronpa 2 Goodbye Despairپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Abstraction Gamesمنتشر کننده : Abstraction Gamesسبک بازی : اکشن – معمایینوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Danganronpa 2 Goodbye Despair

لینک دانلود