تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Danganronpa Trigger Happy Havoc Limited Edition

Danganronpa Trigger Happy Havoc Limited Edition یک بازی اقتباسی از سری انیمه Danganronpa Trigger Happy Havoc ! این بازی توسط استودیو ی خوش نام و پر آوازه ی Spike Chunsoft که در کارنامه ی درخشان خود بازی های همچون Pokémon Super Mystery Dungeon و تبدیل کردن The Witcher 3: Wild Hunt و Metro: Last Light برای ژاپن دارند ،  برای iOS و PlayStation Vita و Linux و Microsoft Windows و OS X توسعه یافته و توسط همان استودیو در 10 اکتبر 2013 به انتشار رسیده است ! در این بازی شما نقش یک دانشجوی جوان که جزء یکی  از 15 تازه واردین به آکادمی پر شکوه و عالِی Hope’s Peak  می باشید ! تمامی ورودی های جدید این آکادمی جوانان باهوش و به شدت فعال هستند اما کارکتری که شما ان را کنترل می کنید یک جوان خیلی معمولی بدون هیچ استعداد خاصی در هیچ زمینه ی خاصی است ، تنها دلیل حضور او در چنین آکادمی سطح بالای این است که آکادمی Hope’s Peak سالانه یک نفر را به قید قرعه به عنوان دانشجو انتخاب می کند ، او یک آدم خوش شانس است یا شاید هم نه! چون در آکادمی بینظیر Hope’s Peak چیزی شیطانی در حال فعالیت است !

سایر توضیحات : یک موجود به شدت بدجنس و حیله گر به نام مونوکوما به صورت و فرم یک خرس ماشینی ظاهر می شود ، تعدادی از دانشجو ها را به دام انداخته و ان ها را مجبور به انجام بازی بیمار گونه می کند ! به ان ها اجازه ی رفتن نمی دهد تا وقتی که ان ها یکی از دوستانشان را در خونسردی کامل به شیوه ای وحشیانه سلاخی کنند ! گیمپلی این بازی شباهت بسیار زیادی به سری محبوب Ace Attorney دارد ! هر چپتر بازی دارای دو شیوه گیمپلی متفاوت می باشد ، زندگی در آکادمی ! بازیکن با گشت و گذار در آکادمی ، انجام کار های روزمره ی دانشجویی و پیشروی در داستان بازی ، رفتن سر کلاس های درس جایی که بازیکن باید با استنتاج کردن در مورد بقیه ی کارکتر ها باید مجرم را پیدا کنید با بقیه ی کارکتر به به صحبت و گفت و گو بپردازیذ اطلاعات جدید کسب کنید ، قابلیت های جدید باز کنید   ! انتخاب کنید که با چه کسانی به رفت و امد بپردازید ! دادگاه کلاسی بخش اصلی از بازی است که در ان باید دانشجو ها باید با هم در مورد این که چه کسی مجرم است بحث کنند ! در بعضی مواقع که بازیکن باید به سوالات پاسخ دهد یا مدرک به دیگران ارائه دهد !

دانلود بازی کامپیوتر Danganronpa Trigger Happy Havoc Limited Edition

مشخصات بازی :نام بازی: Danganronpa Trigger Happy Havocپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2013شرکت سازنده : Spike Chunsoftمنتشر کننده : Spike Chunsoftسبک بازی : ماجرایینوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam

Danganronpa Trigger Happy Havoc Limited Edition

لینک دانلود