دانلود بازی کامپیوتر Day of Infamy v2.5.8.1

به روز رسانی :

1398/01/30 نسخه Day of Infamy v2.5.8.1 اضافه شد.

Day of Infamy یکی از بازی های سبک اکشن و استراتژیک است که توسط کمپانی New World Interactive طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . به روزهای جنگ جهانی دوم بازگردید , به سواحل سیسیل و خیابان های ایتالیا , جنگل های بلژیک و آلمان و البته سواحل نرماندی که نبرد در آنها , در حال انجام بود . نیروهای پیاده نظام متفقین که بریتانیا و ایالات متحده آن را تشکیل داده اند , در برابر ارتش آلمان ایستادگی کرده اند . افسران می تواند تیم خود را در زمینه های مختلف هدایت کند . طیف گسترده ای از گزینه های فرمان در اختیار آنها قرار دارد که گزینه پشتیبانی آتش توپخانه یکی از موارد موجود است . بازی این امکان را به شما می دهد تا دستورات را از طریق بی سیم دریافت کنید و یا با سایر مناطق تحت عملیاتتان ارتباط برقرار نمایید اما باید بسیار مراقب باشید زیرا اگر دشمنان به شما نزدیک باشند می توانند گفته های شما را شنود کنند و از نقشه هایتان باخبر شوند .

سایر توضیحات : Day of Infamy یک اکشن شوتر است که توسط تیم کوچکی ساخته شده , همان تیمی که در سال 2001 بازی با نام Day of Defeat معرفی کرد اما با شکست روبرو شد و حالا با کسب کوله باری از تجربه بازگشته است . برای ساخت این بازی از مکانیک خاصی استفاده شده است تا راحت تر بتوان اهداف را هدفگیری کرد و کار گروهی و هماهنگی با سایر نیروها را انجام داد . در بازی انبار مهمات پیشرفته ای وجود دارد و این اجازه به شما داده می شود تا پس از پشت سر گذاشتن ماموریت ها و در صورت پیروزی در آنها , سلاح ها و تجهیزات خود را ارتقا داده و نسبت به قبل با قدرت نظامی بیشتری وارد میدان نبرد شوید اما سعی کنید در انتخاب سلاح ها دقت لازم را داشته باشید زیرا برخی از آنها سنگین بوده و همین امر باعث کاهش سرعت و عکس العمل شما نسبت به اتفاقات اطرافتان خواهد شد . یکی از مهمترین بخش هایی که امروزه در بسیاری از بازی ها به چشم می خورد , بخش مولتی پلیر است که طرفداران بسیاری دارد . این بازی نیز از مولتی پلیر و حداکثر تا 32 بازیکن را پشتیبانی می کند .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Day.of.Infamy-Screen

 مشخصات بازی  Day of Infamy :نام بازی : Day of Infamyپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : New World Interactiveمنتشر کننده : New World Interactiveسبک بازی : اکشن و استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Day of Infamy v2.5.8.1

Experience hardcore gameplay with an emphasis on teamwork oriented objectives and high lethality gunplay with nine specialized player classes.
Secure positions, destroy enemy equipment, assassinate enemy officers, and move the line forward in 7 player versus player game modes and 3 cooperative modes against AI.

لینک دانلود