تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Decisive Campaigns Barbarossa نسخه Skidrow

Decisive Campaigns Barbarossa یک بازی در سبک استراتژیک نقش آفرینی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Slitherine Ltd ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودوی بازی سازی Slitherine Ltd یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های مانند Command: Northern Inferno و Qvadriga شده است که هر دوی این بازی ها از بازی های موفق و پرفروش در سبک خود می باشند . بازی های استراتژیک از بازی های محبوب در میان بازی بازان می باشند و هر ساله تعداد زیادی از این بازی ها ادر سبک های مختلف منتشر می شود و استودیوهای بازی سازی سعی دارند با خلاقیت بیشتر و با وارد کردن موارد جدید به این بازی ها آنها را هر روز بهتر و محبوب تر کنند ، بازی رایانه ای Decisive Campaigns Barbarossa یکی از همین سبک بازی ها می باشد که با ترکیب سبک نقش آفرینی و سبک محبوب استراتژیک سعی دارد یک تجربه جدید و منحصر به فرد را برای طرفدران این بازی ها منتشر کند .

سایر توضیحات : در این بازی شما در نقش یک فرمانده ارشد ارتش متحدین در جنگ جهانی دوم حظور دارد و باید به سبک سایر بازی های استراتژیک نیروهای خود را به سمت پیروزی هدایت کنید ، اما در این بازی سازندگان برای جذاب تر کردن بازی و همچنین طبیعی تر کردن آن و نشان دادن نقاط تاریک جنگ و تاثیرات آن بر روی انسان ها یک بخش اضافه وارد بازی کرده اند شما در طول نبرد تصمیماتی از قبیل فدا کردن نیروهای خود برای هدف بزرگتر ، نجات جان انسان های بیگناه در صورتی که تعداد زیادی از نیروهای خود را از دست دهید را وارد بازی کرده اند تا شما با تجربه این عنوان نه تنها تبدیل به یک رهبر و یک استراتژیست جنگی خوب شوید بلکه با جنبه های اخلاقی و تاریک جنگ نیز اشنا شوید . بازی Decisive Campaigns Barbarossa یکی از جذاب ترین و خاص ترین بازی های استراتژیک سال های اخیر می باشد که دیدگاهی جدید نسبت به بازی های جنگی به شما ارائه خواهد داد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Decisive Campaigns Barbarossa نسخه Skidrow

مشخصات بازی :نام بازی : Decisive Campaigns Barbarossaپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Slitherine Ltdمنتشر کننده : Slitherine Ltdسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Decisive Campaigns Barbarossa

لینک دانلود