تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Deconstructing Cinematography Volume 1

Deconstructing Cinematography Volume 1 یک فیلم آموزشی جدید شرکت Videomaker می باشد که مهارت خاصی در ساخت فیلم های آموزشی در زمینه ساخت فیلم های آموزشی در رابطه با تولید فیلم، ویرایش ویدیو های دیجیتال، ویدیو گرافی و … دارد. در دوره آموزشی Deconstructing Cinematography Volume 1 به شما هنر فیلم برداری را به شیوه ای جذاب آموزش می دهد و با بررسی برترین آثار سینمایی جهان از سینمای کلاسیک تا فیلم های امروزی به شما یاد می دهد که چگونه می توانید یک فیلم عالی در سطح جهانی داشته باشید. با استفاده زیرکانه از زوایای نور و دوربین در فیلم قدیمی Citizen Kane تا فیلم جدید Star Trek که با دوربین لرزشی فیلم بردای شده می توانید ببینید که چگونه تکنیک های قدیمی و روش های جدید می توانند فیلم های حیرت آمیز بسازند که شما می توانید از تکنیک ها در پروژه های آینده خود استفاده کنید.

سایر توضیحات : از فیلم های سنمایی که در دوره آموزشی Deconstructing Cinematography Volume 1 مورد بررسی قرار می گیرند عبارتند از Citizen Kane، Butch Cassidy and the Sundance Kid، Barry Lyndon، The Godfather، Saving Private Ryan و Star Trek. در این فیلم آموزشی شما می توانید. در رابطه با فیلم سینمایی The Godfather که در سال 1972 منتشر شد، ژانر گانگستر را دوباره تعریف کرد و توانست جایزه اسکار بهترین تصویر را از آن خود کند. کارشناسان Adam Vesely و Dan Bruns یک نگاه دقیق و استادانه به شیو های فیلم بردای به کار رفته از جمله روش های نور پردازی در تمامی فیلم برای ساخت صحنه هایی کاملا واقعی و احساسی خواهند داشت. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Deconstructing Cinematography Volume 1

مشخصات فیلم آموزشی Deconstructing Cinematography Volume 1 :

– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Videomaker – مدرس : Adam Vesely و Dan Bruns – مدت زمان آموزش : 36 دقیقه– پروژه تمرینی : ندارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : MP4– زیرنویس فارسی : ندارد

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Deconstructing Cinematography Volume 1

لینک دانلود