تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Deconstructing Cinematography Volume 2

Deconstructing Cinematography Volume 2 عنوان دومین مجموعه از مجموعه فیلم های آموزشی شرکت Videomaker می باشد. در فیلم های آموزشی تحت عنوان Deconstructing Cinematography یک نگاه جدید و کارشناسانه به برترین آثار و فیلم های سینمایی تاریخ پرداخته می شود. در قسمت اول به بررسی فیلم های Citizen Kane، Butch Cassidy and the Sundance Kid، Barry Lyndon، The Godfather، Saving Private Ryan و Star Trek پرداخته شد و در ادامه آن در فیلم آموزشی Deconstructing Cinematography Volume 2 به واکاوی تکنیک های فیلمبرداری بی نظیری که در فیلم های سینمایی The Assassination Of Jesse James، Children of Men، Road to Perdition، Blade Runner، The Aviator و The Dark Knight به کار رفته اند، پرداخته می شود و به شما کمک می کند تا نکات پنهان آن ها را کشف کنید.

سایر توضیحات : فیلم آموزشی Deconstructing Cinematography Volume 2 به بررسی صحنه ها و سکانس هایی در فیلم های سینمایی می پردازد که به خاطر هنر فوق العاده در فیلم برداری و تکنیک های به کار رفته در آن ها شناخته شده اند و این موضوع را برای شما می شکافد که چرا این صحنه تا به این اندازه مهم و شناهت شده اند و دلیل احترام بیش از اندازه اهالی سینما به آن ها چیست؟ از تکینیک روشنایی خیره کننده در فیلم “The Assassination of Jesse James” تا حرکات عروسکی و شات های دوربین های دستی در فیلم سینمایی The Dark Knight مورد بررسی قرار می گیرد و متوجه می شوید که چگونه با به کارگیری روش های قدیمی و جدید باعث می شوند تا فیلمبرداری های خیره کننده ای داشته باشید. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Deconstructing Cinematography Volume 2

مشخصات فیلم آموزشی Deconstructing Cinematography Volume 2 :

– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Videomaker – مدرس : Andy Scheblein و Dan Bruns – مدت زمان آموزش : 48 دقیقه– پروژه تمرینی : ندارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : MP4– زیرنویس فارسی : ندارد

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Deconstructing Cinematography Volume 2

لینک دانلود