تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم سینمایی Denial 2016

Deborah E. Lipstadt یک پروفسور آمریکایی می باشد که در زمینه ی موضوع هولوکاست مطالعات مختلفی داشته است . این کار او باعث می شود تا خشم یک محقق نازی به نام David Irving را ببیند . ایروینگ در تلاش بود تا مراسم سخنرانی Lipstadt را به هم زده و با تشکیل یک پرونده دادگاهی سعی در کیفر خواست او در زمینه ی هلوکاست داشته باشد . او این موضوع را در کتاب خود نیز آورده است . این موضوع باعث می شود تا دبرا تلاش خود را بیش از همیشه انجام دهد تا ثابت کند هولوکاست یک حقیقت انکار ناپذیر می باشد . کش مکش های موجود در فیلم ریشه در تاریخ و اتفاقات تاریخی دارد از طرفی این فیلم بر اساس کتاب تاریخ در محاکمه : روز دادگاه من با یک منکر هولوکاست که یکی از پر فروشترین کتاب جهان است ساخته شده است .

دانلود فیلم سینمایی Denial 2016

سایر توضیحات : فیلم سینمایی Denial 2016 در ژانر بیوگرافی , درام , تاریخی می باشد که توسط Mick Jackson کارگردانی شده و David Hare وظیفه ی نویسندگی آن را برعهده داشته است . بودجه ساخت این فیلم 10 میلیون دلار تخمین زده شده و توانست در اولین هفته فروش خود در 30 سپتامبر 2016 فروشی 93 هزار دلاری داشته باشد . رشد آن نیز 4 میلیون دلار بوده است . مدت زمان فیلم انکار که محصول مشترک آمریکا و انگلیس می باشد 109 دقیقه بوده و بازیگرانی چون Rachel Weisz , Tom Wilkinson و Timothy Spall در آن حضور دارند .

*این فیلم توسط تیم دانلود فارسی بازبینی و سانسور شده است*

مشخصات فیلم سینمایی Denial 2016 :

– ژانر : درام – بیوگرافی – تاریخی– کارگردان : Mick Jackson– نویسنده : David Hare– استودیوی سازنده : BBC Films– محصول کشور : آمریکا – انگلیس– تاریخ انتشار : 21 اکتبر 2016– مدت زمان : 109 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– مدت زمان سانسور : 0 ثانیه– کیفیت نمایش : 720p & 1080p BluRay– فرمت فایل : MP4– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : دارد– سایت مرتبط : IMDB

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Denial 2016

لینک دانلود