تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی How To Design Fantasy Vehicles

How To Design Fantasy Vehicles یکی از فیلم های آموزشی تهیه شده توسط شرکت Tutsplus می باشد که توسط Brian Lee تدریس و آموزش داده می شود. Brian Lee پس از دریافت مدرک لیسانس در رشته هنر رسانه و انیمیشن و فارغ التحصیل شدن با نمره ممتاز از دانشگاه سانتا مونیکا شروع به کار در طیف وسیعی از مفاهیم طراحی و ساخت مفاهیم هنری کرد. در دوره آموزشی How To Design Fantasy Vehicles شما به داخل دنیای جذاب طراحی ماشین ها و وسایل حمل و نقل فانتزی خود را خواهید یافت که به سادگی قادر خواهید بود تا با گذراندن این دوره آموزشی مهارت های خود را یک درجه دیگر بهبود بخشید.

سایر توضیحات : هنرمند مفاهیم و عناصر هنری Brian Lee در دوره آموزشی How To Design Fantasy Vehicles شما را از طریق تجربیاتی که در طول سالیان متمادی کسب کرده آموزش می دهد تا بتوانید محیطی که تولید می کنید به گونه ای واقعی شود که بیننده آن را باور کند. در این دوره آموزشی شما ابتدا با مثال های ساده و کاملا ابتدایی کار خواهید کرد تا اینکه در انتها یک نسخه بسیار زیبا و کامل از یک وسیله حمل و نقل فانتزی را خواهید ساخت. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

How To Design Fantasy Vehicles

نرم افزار های مورد نیاز دوره آموزشی How To Design Fantasy Vehicles :

– Adobe Photoshop

سر فصل های دوره آموزشی How To Design Fantasy Vehicles :

– مقدمه– شروع کار با عکس های کوچک– طراحی با جزییات– افزودن نور، تاریکی و …– جزییات پیشرفته– استفاده از بافت– استفاده از رنگ– نتیجه گیریمشخصات فیلم آموزشی How To Design Fantasy Vehicles :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Tutsplus– مدرس : Brian Lee– مدت زمان آموزش : 2.6 ساعت– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 800*1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

How To Design Fantasy Vehicles

لینک دانلود