تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر The Detail All Episodes نسخه PLAZA

The Detail All Episodes یک بازی کامپیوتر در سبک ماجراجویی می بشد که توسط استودیوی مستقل Rival Games Ltd ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . The Detail بیان کننده ی جرم و جنایت در آمریکای مدرن می باشد . بازی مذکور الهام گرفته از بازی معروف استودیوی Telltale یعنی عنوان The Walking Dead و سریال معروف HBO یعنی The Wire می باشد . جلوه های بصری این بازی بسیار زیبا بوده و گرافیکی شبیه به رمان های کلاسیک دارد . اینجا شهری است که در آن پرونده های مختلف در جریان بوده و برای رسیدن به عدالت باید سخت تلاش کرد . شما در این بازی کنترل کارگاهی کهنه کار را در دست داشته که برای مقابله با جرم و جنایت باید تصمیمات سختی گرفته و از خانواده و دوستان خود نیز محافظت کند . گیم پلی بازی برگفته از روایت های مختلف و ترکیبی با کمیک آن می باشد .

سایر توضیحات : Devil in the Detail نام سومین و آخرین قسمت از بازی The Detail در فصل اول می باشد داستان بازی همانگونه که در قسمت های قبل نیز مشاهده کردید بر روی سه شخصیت اصلی بازی به نام های Reggie Moore , Joe Miller و Katelyn Hayes می باشد . با کمک تیم جدید تشکیلات جنایی Reggie سعی دارد تا پرده از رازهای شهر باز کرده و واقعیت را به تصویر بکشد . این اقدام باعث می شود تا او به یک هدف تبدیل شود . از طرفی Joe احساس می کند که گذشته همچون باری بر روی دوش او می باشد . kateln نیز مشغول انجام وظیفه در اداره پلیس می باشد . آیا تمام این شخصیت ها از طوفانی که جلوی روی آنها است جان سالم به در می برند؟ از ویژگی های بازی The Detail می توان به شخصیت محور بودن کارکترهای بازی , وجود قهرمانان زیاد , چشیدن طعم عدالت و چالش های مختلف اشاره کرد .

 *حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

The Detail All Episodes

 مشخصات بازی :نام بازی : The Detail All Episodesپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Rival Games Ltdمنتشر کننده : Rival Games Ltdسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

The Detail All Episodes

لینک دانلود