تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Deus Ex Mankind Divided برای PS4 + آپدیت 114

به روز رسانی :

96/10/18 آپدیت 114 ریجن 1 اضافه شد

Deus Ex Mankind Divided یکی از بازی های سبک اکشن و نقش آفرینی است که توسط کمپانی Eidos Montreal طراحی و ساخته شده و در 23 آگوست 2016 توسط کمپانی Square Enix برای پلتفرم های مختلفی از جمله کنسول PS4 روانه بازار شده است . پش از گذشت دو سال از Human Revolution ، اینبار آدام جنسن با Mankind Divided بازگشته است ، به عنوان بخشی از گروه ضد تروریستی Task Force 29 ،  جنسن به منظور گرفتن یک قاچاقچی سلاح در عملیات مخفیانه در دوبی شرکت می کند ، اما عملیات آنطور که برنامه ریزی شده بود پیش نمی رود . گروهی مزدور از آگمنت‌ها در حین عملیات وارد شده و سعی می کنند تا محموله سلاح ها را به سرقت برند . جنسن پس از درگیری با مزدوران توانست تمامی آنها را نابود کرده و محموله را بازگرداند ، هرچند پس از این اتفاق متوجه می شود که برخی انگیزه های نهان برای ماموریت وجود داشته است . پس از بازگشت به پراگ ، جنسن با Alex Vega ملاقات می کند . او وظیفه دارد با کاشت قطعه الکتریکی در سیستم های ارتباطی TF29 بخشی را به عنوان ضمیر سازمان بررسی کند . در همین لحظه انفجاری توسط یک بمب گذار تروریستی رخ می دهد . جنسن و وگا جان سالم به در می برند اما برخی از قطعات جنسن دچار مشکل می شوند . هنگامی که جنسن در حال ترمیم augs های خود بود متوجه نکته ای می شود ، کسی  مخفیانه چند augs بسیار قدرتمند و تجربی در بدنش نصب کرده و این اتفاق هنگامی رخ داده است که جنسن دوره نقاهتش را پس از حوادث Panchaea گذرانده است . پس از بازگشت به مقر TF29 ، جنسن در یک جلسه بین افسر فرمانده خود جیم میلر و مافوقش متوجه میشود که رهبر ارشد سازمان ملل متحد انگشت اتهام در مورد حملات دوبی ، بمباران پراگ و حوادث متعدد دیگر را به سمت نیروهای Augmented نشانه رفته است . رهبری این گروه را شخصی به نام Talos Rucker برعهده دارد ، کسی که ادعا می کند صلح طلب است .

سایر توضیحات : Mankind Divided نمایی اول شخص را در مبارزات عرضه می کند اما زمانی که در پشت شی کاور کرده و یا پنهان شده اید حالت تصویر تغییر کرده و به سوم شخص تبدیل می شود . در این نسخه شاهد ترکیبی منحصر به فرد از سیستم مبارازت ، عناصر اکشن اول شخص ، سیستم ارتقاء نقش و درختان گفت و گو خواهیم بود همچنین در این نسخه شاهد تغییرات عمده ای خواهیم بود ، در کنار ویژگی هایی مانند مقابله با شرایط و استفاده از سبک مبارزه ای خاص ، هک ، مخفی شدن و تعاملات اجتماعی که درنسخه قبلی دیده شد ویژگی های جدید دیگری به این نسخه اضافه شده است ، سفارشی سازی اسلحه ، هک از راه دور ، Icarus dash یا انتقال اطلاعات از راه دور ، کمان TESLA یا 4 پرتابه کشنده ، سپر تایتان یا پوسته شکست ناپذیر ، نمایش موقعیت های دشمنان با استاده از رادار همراه با لایه های مختلف نقشه و یک سیستم انرژی متغیر . مانند نسخه های قبلی تنها راه پیروز شدن بر دشمنان ، کشتار نیست ، این امکان وجود دارد که حتی بدون کشتن یکنفر بتوانید بازی را به پایان برسانید . سیستم دریافت XP در این نسخه نیز دچار دگرگونی شده و دیگر بخاطر مخفی کاری هیچ XP دریافت نخواهید کرد .

 

دانلود بازی Deus Ex Mankind Divided برای PS4

مشخصات بازی Deus Ex Mankind Divided :

نام بازی : Deus Ex Mankind Dividedپلتفرم : PS4زبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Eidos Montrealمنتشر کننده : Square Enixسبک بازی : اکشن و نقش آفرینیآیدی فایل : CUSA01799لینک مرتبط : PS Store 

Deus Ex Mankind Divided

لینک دانلود