تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Devoured Time نسخه CODEX

Devoured Time یک بازی در سبک نقش آفرینی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی William ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی William یک استودیوی تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای Devoured Time را به عنوان اولین تجربه خود در ساخت بازی های رایان های روانه بازار کرده است و با توجه به نمرات مثبت این عنوان می توان گفت که در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است . سبک نقش آفرینی را به راحتی می توان به عنوان محبوب ترین سبک در دنیای بازی های رایانه ای نام گذاری کرد ، این سبک به دلیل آزادی بیش از حد و داستان محور بودن و همچنین دارا بودن گیم پلی درگیر کننده و چالش برانگیز در سال های اخیر به محبوبیت بسیار زیادی رسیده است . استودیوهای بسیاری نظیر استودیوی بازی سازی BIOWARE و BETHESDA با انتشار بازی های موفقی نزیر سری MASS EFFECT و ELDER SCROL این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده اند . بازی رایانه ای Devoured Time یکی از همین بازی های می باشد که از ترکیب سبک ماجراجویی و نقش آفرینی موفق به خلق یکی از جذاب ترین بازی های نقش آفرینی شده است .

سایر توضیحات : داستان این بازی در یک دنیای فانتزی در جریان است ، این دنیا یک دنیای صلح جو و آرام می باشد که تمام مردم آن در کنار یکدیگر با ارامی زندگی می کنند تا اینکه دریچه ای از یک دنیای شیطانی باز می شود و موجودات ان وارد دنیای بازی می شوند و شروع به کشتن مردم بی دفاع می کنند . گیم پلی این بازی مانند سایر بازی های نقش آفرینی می باشد شما باید با گشت و گذار در دنیای بازی و کشتن دشمنان قدرتمند بازی سلاح ها و ارمر های بهتری یافته و کارکتر خود را تبدیل به یک موجود قدرتمند سازید . بازی رایانه ای Devoured Time یکی از بهترین بازی های نقش آفرینی سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Devoured Time نسخه CODEX

مشخصات بازی Devoured Time :

نام بازی : Devoured Timeپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Williamمنتشر کننده : Williamسبک بازی : نقش آفرینی – ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Devoured Time

لینک دانلود