تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر DEX Enhanced Edition v7.0 REPACK نسخه PLAZA

DEX Enhanced Edition یک بازی اکشن ، ماجراجویی و جهان باز در سبک 2 بعدی و Side Scrolling می باشد که توسط استودیوی Dreadlocks Ltd ساخته شده است و توسط سه استودیوی Dreadlocks Ltd., Badland Games, Techland برای پلتفرم PC و سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . این بازی توانسته است نمره خوبی را در شبکه استیم به خود اختصاص دهد و نظرات اکثر کاربران استیم مثبت بوده است . این بازی توانسته است در سایت Metacritic نمره 62 از 100 را به خود اختصاص دهد .

سایر توضیحات :  شما در این بازی باید حقیقت پنهان شده هوش مصنوعی مبهم رو پیدا کنید که سعی می کند به یکتایی برسد . داستان این بازی در آینده نه چندان دور و در شهری به نام Harbor Prime اتفاق می افتد . شما در این بازی به عنوان یک جوان ولگرد ایفای نقش خواهید کرد . شما می توانید به صورت آزدانه در شهر Harbor of Prime بگردید و ساکنان شهر را ملاقات کنید و مشکلات آنان را حل کنید . در شهر چالش ها و مراحل زیادی وجود دارد که می تواند شما را تا ساعت ها سر گرم کند . حال و هوای این بازی مانند بازی های سال 1990 هست و مانند بازی های قدیمی RPG می باشد اما کمی مدرن تر . بر روی سیستم مبارزه بازی خیلی خوب کار شده است و تمام حرکات به صورت طبیعی و نرم اجرا می شوند . در این این بازی انتخابات شما سرنوشت شما را می سازد پس مراقب کارهایتان باشید . اگر از طرفداران بازی های Side Scrolling و 2 بعدی هستید پیشنهاد می کنیم این بازی زیبا و جذاب را از دست ندهید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

DEX-Enhanced-Version.Header.www.download.ir

 

مشخصات بازی DEX Enhanced Edition :

نام بازی : DEX Enhanced Edition

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Dreadlocks Ltdمنتشر کننده : Dreadlocks Ltd., Badland Games, Techlandسبک بازی : اکشن ، جهان باز ، ماجراجویینوع فایل : ISOحجم بازی : 2 گیگابایتلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

DEX Enhanced Edition

Explore, fight, talk and hack your way through a rich cyberpunk world in this 2D action-RPG!


Wanted dead by a mysterious and far-reaching organization, you will traverse the futuristic city of Harbor Prime and make unexpected allies on your quest to bring down the system! In this cyberpunk adventure inspired by Blade Runner and Neuromancer, you are free to choose your playstyle: will you be a silent assassin, a hacker, a diplomat or a straightforward gunfighter?

Designed as a throwback to earlier 2D platforming and action games combined with modern RPG elements, Dex offers real-time combat, a mature storyline and interactive dialogues.

Customize your character’s skills, equipment and even augmentations – implants which grant you superhuman abilities and open up new paths within the game’s open world.

A revolutionary hacking mechanic also lets you dive into Cyberspace: overcome viruses and intrusion countermeasures to deactivate turrets, overload devices, steal corporate data and cripple your enemies!
لینک دانلود