تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Discharge نسخه PLAZA

Discharge یک بازی اکشن و استراتژیک است که در آن شما کنترل یک جت پیشرفته را بدست می گیرید و با دشمنان مقابله می کنید . شما می توانید از هواپیمای بمب افکن، جت های مختلف و … نیز استفاده کنید . در این بازی Drone ( پهباد ) هایی در اختیارتان قرار داده می شود که می توانید آنها را شخصی سازی کنید، تجهیزات مخصوص برای شان بخرید و با استفاده از سلاح های مختلف آنها را آماده نبردی پر هیجان کنید . در این بازی محیط ها و فیزیک های مختلفی برای جنگ وجود دارد که باعث می شود، نبرد ها متفاوت و متنوع باشند و پیش بینی حرکات دشمنان سخت تر می شود . می توانید یک مکان را انتخاب کنید و با استفاده از برج ها و دیوار ها از خود دفاع کنید و دشمنان بیشتری را از بین ببرید . از منبع انرژی استفاده کنید تا دشمن نتواند سلاح های شما را غیرفعال کند . معدن های iridium را برای خود کنید و مزارع انرژی و برج های دفاعی بسازید و تصمیم بگیرید که چه موقع و به کجا حمله کنید . در تصمیم گیری های خود دقت کنید . این تنها راهی است که می توانید دشمن را شکست دهید . بازی Discharge توسط استودیو Nezon Production ساخته و در تاریخ 19 آوریل 2019 برای پلتفرم PC منتشر شد .  مشخصات بازی Discharge :سبک بازی : استراتژیک – اکشن – علمی تخیلیزبان : انگلیسیتاریخ انتشار : 19 آوریل 2019شرکت سازنده : Nezon Productionمنتشر کننده : Nezon Productionلینک مرتبط : STEAM

تریلر رسمی بازی Discharge

Discharge - PLAZA

Take one of your gunships under direct control and show them who's boss. Then switch to a bomber and break through enemies avoiding the fire to destroy hostile storages.
Customize your drones using diverse weapons and special equipment. Find the best squad combination to take your enemy down.
Get unique experience in each battle as units simulate physics behavior. A huge variety of situations require a quick tactical response from you.

لینک دانلود