تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Dispatcher Revoke

Dispatcher Revoke یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی CivilSavages طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . داستان بازی در سفینه ای به نظر متروکه روایت می شود . شما در قالب یک مامور مخفی به ایفای نقش می پردازید ، کسی که برای انجام ماموریتی خطرناک ، به سفینه ای نامعلوم فرستاده می شود . اما اگر نتوانید در مدت زمان تعیین شده وظایف خود را انجام دهید ، چه بر سر شما خواهد آمد ؟ آیا خواهید توانست جان سالم به در برید ؟ هر چه پیش می روید ، سوالات بیشتری در ذهنتان شکل می گیرد و وحشت ، تمام وجودتان را . در نگاه اول ، سفینه ای ساکت به نظر می رسد اما این تصور غلط است . آزمایشگاه هایی مخفی در این سفینه ساخته شده است که تحقیقاتی بر روی موجوداتی عجیب و غریب انجام میدادند . در محیط بازی تجهیزات فراوانی وجود دارد ، به سادگی از کنار آنها عبور نکنید و سعی کنید به تمامی آنها دسترسی پیدا نمایید زیرا در بحرانی ترین شرایط بکارتان خواهد آمد .

سایر توضیحات : به کفته سازندگان بازی ، در این نسخه شاهد هیچ بخش کمپینی نخواهیم بود . بیشتر تمرکز بازی بر بخش تکنفره و نحوه بازی متمرکز شده است و تنها هدف شما ، انجام کارها به روش های مختلف و پیدا کردن راه فراری از این سفینه است . در کنار تمامی موارد ، گیم پلی بازی ترکیبی منحصر به فرد از مخفی کاری ، ساخت و ساز تجهیزات و استفاده از دوربین های مدار بسته را به ارمغان آورده است . برای انجام دادن ماموریت ها هزاران راه وجود دارد پس خود را تنها به انجام یک راه حل محدود ننمایید . جالب است بدانید هربار که بازی را آغاز می کنید به طور تصادفی محیط بازی اجرا خواهد شد و شرایط پیرامون شما نسبت به سری های قبلی متفاوت خواهد بود . گرافیک فوق العاده و موسیقی متن دلهره آور ، دو مورد از ارکان مهم بازی هستند که کمک می کنند تا پلیر راحت تر با اتمسفر بازی ارتباط برقرار کرده و نهایت هیجان را با بند بند وجودش حس کند .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Dispatcher Revoke

 

مشخصات بازی Dispatcher Revoke :

نام بازی : Dispatcher Revokeپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : CivilSavagesمنتشر کننده : CivilSavagesسبک بازی : اکشن و ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Dispatcher Revoke

لینک دانلود