تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Divinity Original Sin 2 Alpha v3.0.77.309

به روز رسانی :

1396/03/08 نسخه جدید اضافه شد.

Divinity Original Sin 2 یکی از بازی های سبک استراتژیک ، ماجرایی و نقش آفرینی است که توسط کمپانی Larian Studios طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در جهانی که خدایان مرده اند ، شما به عنوان یک wielder از جادوی ممنوعه استفاده می کنید ، محل قرنطینه در زندان دژ مستعمره Joy . جادوگران اعظم دستور داده اند تا از شما در برابر قدرت هایتان مراقبت شود . اما همیشه در نفس دستورات اسراری نهفته است . اسرار که دانستنش می تواند جان هر کس را تهدید کند . اگر جهان بی خدا باقی بماند ، تاریکی بر جهان حکمرانی خواهد کرد . زمان ظهور الهه روشنایی فرارسیده است .

سایر توضیحات : نژاد خود را انتخاب نموده و ماجراجویی خود را آغاز نمایید ، خواهید دید که جهان اطرافتان چگونه به هریک از تصمیم هایتان عکس العمل نشان خواهد داد . گروه خود را با جمع آوری جنگجویان قدرتمند تشکیل داده و دشمنان خود را با استفاده از استراتژی های مناسب به زانو درآورید . بازی این اجازه را به شما می دهد تا به تنهایی و یا در بخش مولتی پلیر به همراه 4 بازیکن دیگر در جهان گسترده بازی به کاوش پرداخته و ماجراهای جذابی را خلق کنید . در نسخه جدید Divinity شاهد یک تجربه کاملا جدید همراه با یک رابط کاربری ، سبک هنری و سیستم نقش آفرینی جدید خواهیم بود . تمامی اجزا و ویژگی هایی که در این نسخه ساخته شده اند سعی دارند به ریشه های خود بازگردند . به هر سمت که قدم می گذارید باید دشمنان را نابود کنید ، راه هایی برای فرار از مهلکه پیدا کرده و افرادتان را از خطر نجات دهید . بازی از 4 نژاد Human, Lizard, Elf و Dwarf تشکیل می شود که هرکدام دارای مهارت های منحصر به خود هستند . در این نسخه شاهد آزادی عمل بیشتری نیز هستیم به طوری که به هرجا می توانید سرک بکشید ، با همه صحبت کرده و با همه چیز ارتباط برقرار کنید . در این نسخه از تکنولوژی جدید Divinity Engine 3.0 استفاده شده است ، موتور گرافیکی که توانسته به خوبی ویژگی های رندرینگ مبتنی بر فیزیک ، فیزیک پوشش شخصیت ها و سیستم پویای موسیقی را به نمایش گذارد .

  

مشخصات بازی Divinity Original Sin 2 :

نام بازی : Divinity Original Sin 2پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Larian Studiosمنتشر کننده : Larian Studiosسبک بازی : استراتژیک ، ماجرایی و نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Divinity Original Sin 2

لینک دانلود