تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر DomiDo – PC نسخه TiNYiSO

DomiDo، شاید بسیاری از شما نام بازی فکری دومینو را شنیده باشید و یا حتی از علاقمندان به این بازی نیز باشید. در این صورت ما به شما مژده می دهیم که ورژن کامپیوتری این بازی نیز در سال 2019 توسط شرکت بازی سازی The Chilling Dudes ساخته و ارائه شده است و هم اکنون در اختیار شما قرار دارد. این بازی اجازه می دهد تا مخاطب با یک تجربه منحصر به فرد، با قرار دادن و سرازیر کردن قطعات دومینو بتواند از هوش و استعداد خود برای شکست دادن حریفانش بهره بگیرد. این بازی موجب افزایش خلاقیت و نیز افزایش میزان درک فردی از محیط اطراف می شود و به طور کلی سبب خواهد شد تا مخاطب را با ایجاد چالش هایی جدید و سطوح مختلف بازی، به درک بهتری از هوش و توانایی های فردی خود دست یابد. یکی از ویژگی های جالبی که سازندگان در این بازی قرار داده اند این است که، مخاطبان می توانند تمامی مراحل بازی خود را ظبط نمایند و فیلم های خود را در قالب ویدیوهایی در شبکه های اجتماعی مانند یوتیوب به اشتراک بگذارند.

DomiDo.center عکس سنتر

مشخصات بازی DomiDo:نام بازی : DomiDoپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019سبک بازی : فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

DomiDo - PC

make your own domino show, DomiDo allows an unique experience by placing and toppling domino pieces. You have a free build in very beautfull environments, get chill after a hard work day, train your mind trying to do some creative mazes, by the way DomiDo are here just to make yor day more fun.. Dont hesitate to record your work, we provide a bunch of colored pieces where you can choose a face and side style, glass pieces and more, send us your videos or upload in yor on YouTube page and send us a link.

لینک دانلود