دانلود بازی کامپیوتر Dont Starve Shipwrecked نسخه SKidrow

Dont Starve Shipwrecked یک بازی در سبک ماجراجویی شبیه ساز می باشد که در سال 2015 توسط استودیوی بازی سازی مستقل Klei Entertainment ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . این استودیو که یکی از استودیوهای موفق بازی سازی می باشد تاکنون تجربه ساخت عناوین موفق و تحسین شده ای مانند عنوان پرطرفدار Shank و Invisible inc را در کارنامه هنری خود داشته است و برای ساخت این بازی ها موفق به دریافت جوایز بسیاری نیز شده است . این استودیو کارخود را با عنوان shank آغاز کرد بازی که به نظر خیلی ها در زمان معرفی با شکست مواجه می شده است اما پس از انتشار و با انتسار نقدهای مثبت بسیاری که این بازی دریافت کرد تمامی منتقدین شروع به تحسین این استودیوی تازه تاسیس کردند ، در سال های بعد این استودیو عنوان Shank 2 را وعرفی کرد که دنباله ای مستقیم بر بازی Shank 1 بود و توانست با موفقیت های بسیاری در زمینه فروش مواجه شود . بازی Dont Starve در سال 2014 منتشر شده است و در آن زمان موفق به کسب جوایز زیادی شد سازندگان که متوجه شدند این بازی علاقمندان بسیاری دارد این پروژه را رها نکرده و شروع به ساخت بازی های دیگری بر اساس همین بازی کردند ، بازی Dont Starve Shipwrecked یکی از همین عناوین می باشد که با همکاری استودیوهای CAPY و Klei Entertainment ساخته شده است .

سایر توضیحات : در این عنوان قهرمان داستان ویلسون بر اثر یک حادثه ناگوار وارد یک جزیره عجیب و اسرار آمیز می شود که این جزیره مملو از رمز و راز و موجودات خطرناک می باشد که قصد دارند به زندگی شما پایان دهند . گیم پلی این بازی نقطه درخشان این سری از بازی ها بوده است شما در این بازی مانند سایر بازی های سبک ماجراجویی باید به گشت و گذار در مناطق پر رمز و راز این جزیره بپردازید و با پیدا کردن منابع اولیه برای خود سرپناه درست کنید ، در این بازی شگفت انگیز شما می توانید با باقی مانده های کشتی هایی که در این جزیره غرق شده اند برای خود یک قایق ساخته و به تمام نقاط این جزیره بزرگ سفر کرده ، در طول بازی شما باید برای خود غذا پیدا کنید تا شخصیت اصلی بازی بر اثر گرسنگی جان خود را از دست ندهد ، یکی از نکات جذاب این سری سیستم ساخت و ساز شگفت انگیز آن می باشد شما با پیشرفت در جریان بازی می توانید ابزار بسیار کار آمدی برای خود درست کرده که کمک شایانی در پیشبرد اهداف شما می باشند .

 *حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Dont Starve Shipwrecked نسخه SKidrow

مشخصات بازی :نام بازی : Dont Starve Shipwreckedپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Klei Entertainmentمنتشر کننده : Klei Entertainmentسبک بازی : ماجراجویی شبیه سازنوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Dont Starve Shipwrecked

لینک دانلود