تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Door To Door نسخه CODEX

Door To Door یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی CD Jones ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی CD Jones یک استودیویو  تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای Door To Door را به عنوان اولین بازی رایانه ای خود منتشر کرده است و با توجه به نمرات مثبت این عنوان می توان گفت که در این زمینه موفق عمل کرده اند . سبک ماجراجویی یکی از سبک های محبوب و پرطرفدار در میان بازی بازان می باشد و استودیوهای مختلفی در طول سالیان مختلف اقدام به ساخت بازی های بسیاری در این سبک کرده اند ، استودیوی بازی سازی square Enix و Ubisoft با انتشار بازی هالی محبوب خود Tomb Raider و Assassins creed این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده است . بازی رایانه ای Door To Door یکی از همین بازی ها می باشد که در مراحل ساخت از ترکیب سبک ماجراجویی و سبک محیوی اکشن موفق به خلق یکی از زیباترین بازی های ماجراجویی سال 2016 شده است .

سایر توضیحات : در این بازی شما در یک دنیای خیالی و بسیار مرموز زندگی می کنید و در نقش یک کارآگاه خصوصی به نام بیکسبی می باشید ، بیکسبی که یکی از معروفتربن کاراگاه های خصوصی این دنیا می باشد هر روز مراجعه کنندگان بسیاری دارد که از او درخواست حل پرونده ای بسیار مرموز و پیچیده خود را دارند ، در این بازی شما باید با استفاده از هوش و ذکاوت خود و همچنین با دقت بسیار بالا به بررسی شواهد و نکاتی که افراد به شما می گویند پرداخته و پرونده را حل کنید . بازی رایانه ای Door To Door از یکی از پیچیده ترین سیستم های طراحی پازل استفاده کرده است ، به طوری که تمام پازل های موجود در این بازی شما را به چالش انداخته و هرکدام راه حل مخصوص به خود را دارند . بازی رایانه ای Door To Door یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دنلود بازی کامپیوتر Door To Door نسخه CODEX

مشخصات بازی Door To Door :

نام بازی : Door To Doorپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : CD Jonesمنتشر کننده : CD Jonesسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Door To Door

لینک دانلود