دانلود بازی کامپیوتر Door To Door نسخه CODEX

Door To Door یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی CD Jones ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی CD Jones یک استودیویو  تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای Door To Door را به عنوان اولین بازی رایانه ای خود منتشر کرده است و با توجه به نمرات مثبت این عنوان می توان گفت که در این زمینه موفق عمل کرده اند . سبک ماجراجویی یکی از سبک های محبوب و پرطرفدار در میان بازی بازان می باشد و استودیوهای مختلفی در طول سالیان مختلف اقدام به ساخت بازی های بسیاری در این سبک کرده اند ، استودیوی بازی سازی square Enix و Ubisoft با انتشار بازی هالی محبوب خود Tomb Raider و Assassins creed این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده است . بازی رایانه ای Door To Door یکی از همین بازی ها می باشد که در مراحل ساخت از ترکیب سبک ماجراجویی و سبک محیوی اکشن موفق به خلق یکی از زیباترین بازی های ماجراجویی سال 2016 شده است .

سایر توضیحات : در این بازی شما در یک دنیای خیالی و بسیار مرموز زندگی می کنید و در نقش یک کارآگاه خصوصی به نام بیکسبی می باشید ، بیکسبی که یکی از معروفتربن کاراگاه های خصوصی این دنیا می باشد هر روز مراجعه کنندگان بسیاری دارد که از او درخواست حل پرونده ای بسیار مرموز و پیچیده خود را دارند ، در این بازی شما باید با استفاده از هوش و ذکاوت خود و همچنین با دقت بسیار بالا به بررسی شواهد و نکاتی که افراد به شما می گویند پرداخته و پرونده را حل کنید . بازی رایانه ای Door To Door از یکی از پیچیده ترین سیستم های طراحی پازل استفاده کرده است ، به طوری که تمام پازل های موجود در این بازی شما را به چالش انداخته و هرکدام راه حل مخصوص به خود را دارند . بازی رایانه ای Door To Door یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دنلود بازی کامپیوتر Door To Door نسخه CODEX

مشخصات بازی Door To Door :

نام بازی : Door To Doorپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : CD Jonesمنتشر کننده : CD Jonesسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Door To Door

لینک دانلود