تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Doorways Holy Mountains of Flesh نسخه CODEX

Doorways Holy Mountains of Flesh یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Saibot Studios ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Saibot Studios یک استودیوی بازی سازی تازه تاسیس می باشد که تمرکز خود را بر روی ساخت بازی های ماجراجویی با داستان و گیم پلی قدرتمندی گذاشته است . بازی رایانه ای Doorways Holy Mountains of Flesh اولین تجربه این استودیودر ساخت بازی های رایانه ای می باشد که با توجه به نمرات مثبت این عنوان می توان گفت که در این زمینه بسیار موفق عمل کرده اند . سبک ماجراجویی بکب از محبوب ترین سبک ها در میان بازی بازان می باشد ، گیم پلی درگیر کننده و پازل های چالش برانگیز از شاخصه های اصلی این سبک می باشند ، بازی هایی نظیر سری محبوب Uncharted این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده اند . بازی رایانه ای Doorways Holy Mountains of Flesh یکی از همین بازی ها می باشد که سعی داشته است سبک ماجراجویی را با المان های سبک ترس ترکیب کند . بازی رایانه ای Doorways Holy Mountains of Flesh یکی از بازی های موفق در سبک ماجراجویی می باشد .

سایر توضیحات : داستان این بازی در یک شهر خیالی در جریان است ، شخصی به نام خوان تورس و خانواده اش کنترل این شهر را بر عهده دارند و در میان مردم شایعه می باشد که این افراد با استفاده از جادوی سیاه و نیروهای شیطانی به قدرت بسیار دست یافته اند ، در همین راستا تمام مردم این شهر از آنها اطاعت می کنند . داستان این بازی در جایی آغاز می شود که شما به عنوان یک مسافر به این شهر عجیب وارد می شوید . گیم پلی این بازی برپایه جست و جو طراحی شده است بطوری که اگر زمان بیشتری را صرف جست و جو در این بازی کند آیتم های بهتر و قدرتمند تری خواهید یافت و همچنین نکات زیادی در رابطه با شخصیت های بازی و داستان بازی فراخوهید گرفت .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Doorwaysدانلود بازی کامپیوتر Doorways Holy Mountains of Flesh نسخه CODEX

مشخصات بازی Doorways Holy Mountains of Flesh :

نام بازی : Doorways Holy Mountains of Fleshپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Saibot Studiosمنتشر کننده : Saibot Studiosسبک بازی : ماجراجویی – ترسناکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Doorways Holy Mountains of Flesh

لینک دانلود