تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن Doraemon Nobita And The Birth Of Japan 2016

Doraemon Nobita And The Birth Of Japan 2016 نام انیمیشن سینمایی ساخت استودیوی Shin-Ei Animation محصول کشور ژاپن می باشد . فیلم با یک پسر بچه شروع می شود که به زمان ماقبل تاریخ و در حال ماهیگیری مشاهده می شود . زمانی که به خانه باز می گردد شاهد ویران شدن همه چیز بوده و به یک باره به گرداب زمان کشیده می شود . در همین زمان در قرن 21 نوبیتا قصد فرار از خانه را دارد زیرا مادرش همیشه او را برای گرفتن نمره های غیر قابل قبول در آزمون سرزنش می کند . این ماجرا هرچند گاهی تکرار می شود . پس از تلاش های ناکام در پیدا کردن یک خانه ی ایده آل Nobita سرانجام یک محل زندگی موقت برای خود پیدا کرد . در همان زمان Shizuka , Gian , Suneo و Doraemon نیز قصد فرار از خانه را دارند زیرا آنها نیز معتقدند که پدر و مادر آنها بیش از حد از خود سخت گیری نشان می دهند . Nobita معتقد است آنها باید در زمان سفر کرده و به دوره ای ما قبل از وجود بشریت بروند گروه با او موافقت کرده و آنها به 70 هزار سال پیش ژاپن می روند .

دانلود انیمیشن Doraemon Nobita And The Birth Of Japan 2016

سایر توضیحات : فیلم سینمایی Doraemon Nobita And The Birth Of Japan 2016 یک انیمیشن علمی تخیلی بوده و محصول کشور ژاپن می باشد Shinnosuke Yakuwa این عنوان را نویسندگی و کارگردانی کرده است این فیلم در 5 مارچ 2016 به صورت اکران عمومی در آمده است . این فیلم بازسازی شده ی عنوانی با همین نام محصول سال 1989 می باشد که تاکنون رکورد فروش بیشترین بلیت را در سری Doraemon به خود اختصاص داده است . صداپیشگان مختلفی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند که می توان از Wasabi Mizuta , Megumi Ohara , Yumi Kakazu و Subaru Kimura به عنوان بخشی از آنها نام برد .

دانلود انیمیشن Doraemon Nobita And The Birth Of Japan 2016

مشخصات انیمیشن سینمایی Doraemon Nobita And The Birth Of Japan 2016 :

– ژانر : انیمیشن– کارگردانان : Shinnosuke Yakuwa– شرکت سازنده : Shin-Ei Animation– محصول کشور : ژاپن– تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان : 107 دقیقه– زبان پخش : ژاپنی– کیفیت نمایش :  MP4 – فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– پیوند : IMDB

Doraemon Nobita And The Birth Of Japan 2016

لینک دانلود