تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن کارتونی Dragons Dawn Of The Dragon Racers 2014

Dragons Dawn Of The Dragon Racers 2014 یک انیمیشن کارتونی کوتاه و بسیار جذاب و مفرح است که در ادامه و پس از انیمیشن دیدنی How to Train Your Dragon 2 توسط کمپانی مطرح و شناخته شده DreamWorks Animation Television که سابقه ساخت انیمیشن های بزرگی از جمله سری Kung Fu Panda را دارد ساخته شده است. انیمیشن Dragons Dawn Of The Dragon Racers 2014 چگونگی آغاز و منشا مسابقات اژدها را بیان می کند و هیکاپ و تمامی دوستانش از دانشگاه اژدها بر سر آنکه چه کسی واقعا این مسابقات را به وجود آورده با هم به رقابت می پردازند. این انیمیشن هم چنین نامزد کسب بهترین انیمیشن تولید ویژه از جشنواره آنی نامزد یک جایزه بین المللی دیگر نیز شده است. این انیمیشن حدود یک سال پیش توسط استودیو دریم ورکز ساخته شده بود، که در حدود 26 دقیقه نیز می باشد و واقعا چیزی بیش از یک اثر تلویزیونی است در مقایسه با فیلم است. پدر هیکاپ هنوز زنده است حتی اگر او یک نقش کوچک در این انیمیشن داشته باشد، صدای هنر پیشگان همان صدای عوامل اصلی سری انیمیشن های How to Train Your Dragon است.

سایر توضیحات : هیکاپ مثل گذشته از پدرش اطاعت می کند و پدر هم از او انتظار جنگیدن با اژدها را دارد. انیمیشن Dragons Dawn Of The Dragon Racers 2014 بسیار خوب تولید شده و یکی از بهترین بخش های این سری محسوب می شود. بخش های طنز انیمیشن بسیار زیاد و عالی ومتقاعد کننده هستند. پیشنهاد می کنم این انیمیشن را از دست ندهید.

Dragons Dawn Of The Dragon Racers 2014

مشخصات دیگر :– ژانر : انیمیشن – کوتاه – ماجراجویی– کارگردان : Elaine Bogan, John Sanford– شرکت سازنده : DreamWorks Animation Television– محصول کشور : ایالات متحده– تاریخ انتشار : 2014– مدت زمان : 26 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : HD 720p و HD 1080p– فرمت فایل : M4V– زیرنویس فارسی : دارد– پیوند :IMDB
لینک دانلود