دانلود فیلم آموزشی Drawing Fundamentals Form Modeling

فیلم آموزشی Drawing Fundamentals Form Modeling از مجموعه دوره های آموزشی شرکت Skillshare می باشد که Mark Hill مدرس آن می باشد و نکات و تکنیک های مختلف را به شما به زبانی ساده آموزش می دهد. در دوره آموزشی Drawing Fundamentals Form Modeling مطالبی فراتر از مفاهیم اساسی فرم های مختلف مدل سازی را یاد می گیرید و همچنین سایه روشن را برای طراحی خواهید فهمید. ابتدا با انتقال یک طرح (انتخابی) برای پر کردن سایه ها آغاز می کنیم و رفته رفته مدل سازی انواع مختلفی از فرم را یاد می گیرید.

سایر توضیحات : در شروع دوره آموزشی Drawing Fundamentals Form Modeling از صحنه طراحی، آغاز می کنیم. از این مرحله به بعد مستقیما با انتقال، سایه ها و بر روی مدل سازی کار خواهد شد. اگر که شما نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید، این دوره آموزشی به صورت کاملا حرفه ای این موارد را آموزش می دهد. این دوره آموزشی نه تنها به کمک کاغذ و قلم آموزش طراحی را به شما می دهد بلکه با بررسی مجسمه های مختلف در دنیای واقعی سایه ها، نورپردازی و موارد دیگر را برای شما بررسی می کند تا به طور عینی درک بهتری از طراحی داشته باشید. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Drawing Fundamentals Form Modeling

سر فصل های دوره آموزشی Drawing Fundamentals Form Modeling :– مقدمه– شروع – انتقال طرح خود– مفاهیم اساسی فرم– تنظیمات سایه ها– فرم بخش 1– فرم بخش 2– فرم بخش 3– فرم بخش 4– فرم بخش 5– پایانمشخصات فیلم آموزشی Drawing Fundamentals Form Modeling :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Skillshare – مدرس : Mark Hill – مدت زمان آموزش : 1 ساعت و 30 دقیقه– پروژه تمرینی : ندارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : ندارد– زیرنویس فارسی : ندارد

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Drawing Fundamentals Form Modeling

لینک دانلود