تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Drawing Good And Evil Comic Book Characters

Drawing Good And Evil Comic Book Characters یکی از فیلم های آموزشی شرکت Lynda می باشد که توسط Ben Bishop تدریس می شود. در دوره آموزشی Drawing Good And Evil Comic Book Characters یاد می گیرید که چگونه شخصیت های کتاب های کمیک را با ویژگی های شخصیتی واحد طراحی کنید. این فرآیند ابتدا با کار بر روی طرح اولیه شخصیتی که قصد طراحی آن را داریم آغاز می شود و سپس یک پروفایل برای طرح خود آماده می کنیم که معرف شخصیتی است که در پس طراحی ما وجود دارد : اینکه آن ها کی هستند؟ آن ها از کجا آمده اند؟ و آن ها قدرت هایشان را از کجا آورده اند؟ سپس Ben Bishop به شما نشان می دهد که چگونه ویژگی ها صورت شخصیت از جمله چشم ها، بینی، لب و .. را به گونه ای با هم ترکیب کنید تا خیره کننده شوند، سپس به شما آموزش می دهد که چگونه می توانید علامت های شخصی مثل چین و چروک، زخم، خالکوبی و … را ایجاد کنید.

سایر توضیحات : در دوره آموزشی Drawing Good And Evil Comic Book Characters مدرس Ben به شما یاد می دهد که چگونه از عناصر دیگر از جمله لباس به ونه ای بهره گیری کنی تا داستان های بیشتری از شخصیت خود را روایت کنید. تمامی این کار ها به صورت کامل در نرم افزار Adobe Photoshop انجام می شود، اما تمامی آنچه که بن آموزش می دهد را هم می توانی بر روی کاغذ بیاورید. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

توجه : فایل های تمرینی به صورت جداگانه برای دانلود قرار داده شده اند.

Drawing Good And Evil Comic Book Characters

سر فصل های دوره آموزشی Drawing Good And Evil Comic Book Characters :

– مقدمه– شروع– فکر با صدای بلند– ساختن صورت– توسعه دادن تیپ های بدن– دکوراسیون برای موفقیت– نکات تکمیلی– نهایی کردن شخصت ها– نتیجه گیریمشخصات فیلم آموزشی Drawing Good And Evil Comic Book Characters :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : Ben Bishop– مدت زمان آموزش : 2 ساعت و 1 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : MP4– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : دارد

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Drawing Good And Evil Comic Book Characters

لینک دانلود