دانلود بازی کامپیوتر Dream Dealer نسخه HI2U

Dream Dealer یکی از بازی های سبک اکشن ، ماجرایی و شبیه ساز است که توسط کمپانی Eternity Studios طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Dream Dealer یکی از بازی های اکتشافی اول شخص است که برای شما رویاسازی کرده و سفری طولانی میان جهان های مختلف را آغاز می کند . شما هرگز متوجه نخواهید شد آنچه را که می بینید واقعی است یا خیر . یک بازی آزمایشی ساخته شده که سعی دارد سیستم احساسی شما را به چالش کشد .

سایر توضیحات : به گفته سازندگان بازی ، برای ساخت Dream Dealer از عنوان های سورئال بزرگ زیادی مانند The Stanley Parable و Dear Esther or Mind: Path to Thalamus الهام گرفته شده است که هدف اصلی آنها نشان دادن آن چیزی است که ذهن قادر به تصورش نیست . همچنین این بازی یک معمای پرپیچ و خم است که شما را به یک محیط فوق العاده و حقیقی وارد کرده و آنجاست که دیگر کنترل رویاها به سادگی صورت نخواهد گرفت . داستان توسط افکار درونی شما که رویاهایتان را هدایت می کند ، روایت خواهد شد . گاهی اوقات آنها سعی دارند تا شما را از هدفتان فریب داده و مسیر گیج کننده ای را در ذهن شما به وجود آورند . درون مایه این بازی می تواند در چند کلمه خلاصه شود ، شبیه ساز راه رفتن ، بازی مستقل ، کوتاه ، اتمسفریک ، داستان گاه به گاه ، چکیده ، ماجراجویی ، تکنفره ، پر رمز و راز ، تجربی ، داستان های تعاملی ، ترسناک ، روانشناسی ، آرامش بخش و فانتزی .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Dream Dealer نسخه HI2U

 

مشخصات بازی Dream Dealer :

نام بازی : Dream Dealer پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Eternity Studios منتشر کننده : Eternity Studios سبک بازی : اکشن ، ماجرایی و شبیه ساز نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM – برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .  

Dream Dealer

لینک دانلود