تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Dreamfall Chapters Book Five Redux نسخه CODEX

Dreamfall Chapters Book Five Redux یک بازی در سبک ماجراجویی داستان محور می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Red Thread Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Red Thread Games یک استودیوی تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای Dreamfall Chapters Book Five Redux را به عنوان اولین تجربه خود در خلق بازی های رایانه ای منتشر کرده است . استودیوی بازی سازی Red Thread Games استودیوی تازه تاسیسی می باشد که تمرکز خود را بر روی ساخت بازی های داستان محور گذاشته است و با توجه به نمرات مثبت این عنوان می توان گفت که این استودیو در این زمینه موفق عمل کرده است . بازی های ماجراجوی در سال های گذشته دست خود تغییرات بسیاری شده اند و از ترکیب این سبک با سایر سبک ها بازی های موفقی مانند سری Tomb raider و assassins creed منتشر شده اند . بازی رایانه ای Dreamfall Chapters Book Five Redux نیز یکی از همین بازی ها می باشد که از ترکیب بازی های ماجراجویی با بازی های داستان محور یکی از خاص ترین بازی های ماجراجویی سال های اخیر منتشر شده است .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Dreamfall Chapters Book Five Redux یک بازی قسمتی می باشد که در هر قسمت آن سازندگان بخشی از این داستان پهناور را روایت می کنند . داستان ین بازی در رابطه با انتخاب های انسان ها و نتایج آن می باشد ، این بازی ردرابطه با جادو و علم ، آشوب و نظم می باشد . گرافیک هنری و فنی این بازی به لطف موتور قدرتمند Unity 5 که سازندگان از آن استفاده کرده اند یکی از زیبا ترین و چشم نوازترین گرافیک های این نسل می باشد . صداگذاری این بازی توسط جمعی از حرفه ای ترین و با استعدادترین صداگذاران بازی های رایانه ای انجام شده است که این امر کمک شایانی به باورپذیری این بازی کرده است . بازی رایانه ای Dreamfall Chapters Book Five Redux یکی از زیباترین بازی های داستان محور سال های اخیر می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Dreamfall Chapters Book Five Redux نسخه CODEX

مشخصات بازی :نام بازی : Dreamfall Chapters Book Five Reduxپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Red Thread Gamesمنتشر کننده : Red Thread Gamesسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Dreamfall Chapters Book Five Redux

لینک دانلود