تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Dreamfall Chapters Special Edition نسخه GOG

Dreamfall Chapters Special Edition یک بازی در سبک ماجراجویی داستانی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Red Thread Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی شازی Red Thread Games یکی از استودیوهای بازی سازی تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای Dreamfall Chapters Special Edition را به عنوان اولین بازی رایانه ای خود منتشر کرده است . استودیوی بازی سازی Red Thread Games استودیوی تازه تاسیسی می باشد که تمرکز خود را بر روی ساخت بازی های داستان محور گذاشته است و با توجه به نمرات مثبت این عنوان می توان گفت که این استودیو در این زمینه موفق عمل کرده است . بازی های ماجراجوی در سال های گذشته دست خود تغییرات بسیاری شده اند و از ترکیب این سبک با سایر سبک ها بازی های موفقی مانند سری Tomb raider و The walking dead منتشر شده اند . بازی رایانه ای Dreamfall Chapters Special Edition نیز یکی از همین بازی ها می باشد که از ترکیب بازی های ماجراجویی با بازی های داستان محور یکی از خاص ترین بازی های ماجراجویی سال های اخیر منتشر شده است .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Dreamfall Chapters Special Edition یکی دیگر از بازی های اپیزودیک می باشد که در سال های اخیر به تعداد آنها افزوده شده است .  داستان بازی به صورت اپیزودیک و در 5 قسمت روایت می شود . بار دیگر خود را برای وارد شدن به جهان سحر و جادو و عالم رویا آماده کنید . این داستان جهانی است که قهرمانان شکست خورده تاریخش را روایت می کنند , این سفریست از خیابان های تاریک به مناظر جادویی از یک دنیای فانتزی و یک سرزمین مرموز از رویاهای نهفته و مبهم ، با دقت مراحل را پشت سر گذارید زیرا انتخاب هایی که پیش روی شماست بر پایان بازی تاثیرگذار خواهد بود . گرافیک این بازی در سطح بسیار بالایی قرار دارد و سازندگان از تمام قدرت موتور Unity 5 استفاده کرده اند . بازی رایانه ای Dreamfall Chapters Special Edition یکی از بازی های مورد انتظار سال 2014 بوده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Dreamfall Chapters Special Edition نسخه GOG

مشخصات بازی :نام بازی : Dreamfall Chapters Special Editionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Red Thread Gamesمنتشر کننده : Red Thread Gamesسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Dreamfall Chapters Special Edition

لینک دانلود