تبلیغات
گربه سگ

Cat-Dog-Ads

گربه سگ فقط یک انیمیشن نیست، بی‌اغراق گربه سگ خاطره مشترک جمعیت زیادی از آدم‌های کره خاکی است. خاطره مشترکی که در همان حال که ما را می‌خنداند، قصه تضادهای درونی‌ای را بازگو می‌کند که در یک جا جمع شده‌اند. قصه گربه و سگی که باوجود ناهمخوان بودن ذات خود، به ناچار به هم چسبیده و جدایی‌ناپذیرند.

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
اتفاقات عجیب

گربه سگ

سریالی محبوب و دوست‌داشتنی با چهار کاراکتر نوجوان و کنجکاو و دنیایی از اتفاقات شگفت‌انگیز. اتفاقات عجیب به شدت تحت‌تاثیر فیلم و سریال‌های دهه هشتاد آمریکا به خصوص کارهای استیون اسپیلبرگ مثل ای.تی. موجود فرازمینی ساخته شده. تماشای فصل‌های 1 و 2 این سریال با اینترنت رایگان اپراتورهای منتخب در فیلیمو.

با اینترنت رایگان ببین

دانلود نرم افزار طراحی و شبیه سازی DS SIMULIA Isight

نرم افزار طراحی و شبیه سازی DS SIMULIA Isight ، یک نرم افزار قدرتمند کاملا مهندسی برای طراحی های مختلف و شبیه سازی محصولات می باشد که به تازگی به صورت مشترک از دو کمپانی Dassault Systemes و 3ds برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . نرم افزار DS SIMULIA Isight کارایی محصول را برای ایجاد فرآیند شبیه سازی انعطاف پذیر بالا میبرد ، این نرم افزار متشکل از انواع ابزار های کاربردی ، به منظور به طور خودکار اکتشاف جایگزین طراحی و شناسایی پارامترهای عملکرد مطلوب است . در توسعه محصول و تولید محیط پیچیده امروز ، طراحان و مهندسین با استفاده از طیف گسترده ای از ابزار نرم افزار برای طراحی و شبیه سازی محصولات خود را اغلب باید با کیفیت و پیشرفته طراحی کنند . جریان فرآیند شبیه سازی زنجیر مورد نیاز که در آن پارامترهای و نتایج حاصل از یک بسته نرم افزار به عنوان ورودی به دیگری بسته و روند دستی وارد کردن داده ها مورد نیاز می تواند به بهره وری و توسعه محصول کمک کند . و همچنین نرم افزار DS SIMULIA Isight به معرفی خطاها در مدل سازی و شبیه سازی مفروضات مورد نیاز بسیار خوب عمل می کند . SIMULIA راه حل های حرفه ای در بازار امروزی را ارائه می دهد که بهبود روند اعمال نفوذ قدرت بسته های نرم افزاری مختلف است . iSight و موتور اجرای SIMULIA (که قبلا فیبر) استفاده می شود به ترکیب مدل ها و برنامه های کاربردی میان رشتهای های متعدد با هم در یک جریان فرایند شبیه سازی ، اجرای خود را به طور خودکار در سراسر منابع محاسبه توزیع ، کشف فضای طراحی و شناسایی پارامترهای طراحی بهینه به محدودیت های مورد نیاز است .

ویژگی های نرم افزار DS SIMULIA Isight :

– شبیه سازی اتوماسیون و بهینه سازی راه حل های اثبات تیم مهندسی
– یکپارچه سازی فرآیندهای گردش کار در یک محیط و کاهش زمان طراحی چرخه.
– ارائه قابل اطمینان تر ، محصولات با کیفیت بهتر از طریق ارزیابی شتاب از گزینه های طراحی
– سرمایه گذاری سخت افزار پایین تر از طریق استفاده موثر از سیستم های قدیمی و توزیع کار کارآمد تر
– از بین بردن تنگناها ارتباطات بی اثر با امکان همکاری طراحی امن در میان شرکا

DS SIMULIA Isight

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
1 DVD
8000 تومان
نسخه DS SIMULIA Isight 5.9.5
خرید
لینک دانلود