تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر DUCATI 90th Anniversary نسخه Codex

DUCATI 90th Anniversary یک بازی در سبک شبیه ساز ورزشی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Milestone S.r.l. ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Milestone S.r.l. یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های ورزشی زیادی مانند سری محبوب RIDE و Sébastien Loeb Rally EVO شده است که هر دوی این بازی ها از بازی های موفق و پرفروش سال های اخیر می باشند . بازی های مسابقه ای همواره جزو بازی های پرطرفدار بوده اند و استودیوهای بازی سازی هر ساله بازی های زیادی نظیر سری موفق Fiorza در این سبک منتشر می کنند . بازی رایانه ای DUCATI 90th Anniversary ادای احترام استودیوی بازی سازی Milestone S.r.l. به برند دوکاتی می باشد ، استودیوی مذکور که تجربه بسیار بالایی در ساخت بازی های مسابقه ای داشته است تصمیم گرفته است که در سالروز 90 سالگی برند دوکاتی بازی مسابقه ای جدید خود را که DUCATI 90th Anniversary نام دارد منتشر کند .

سایر توضیحات : در این بازی سازندگان با وارد کردن حدود 39 مدل از موتورهای قدرتمند و محبوب دوکاتی موفق شده اند یکی از بهترین بازی های شبیه ساز سال های اخیر را تولید کنند . استودیوی بازی سازی Milestone S.r.l. دقت بسیاری در طراحی موتورهای این بازی به خرج داده است به طوری که تمامی مدل های دوکاتی طراحی شده در این بازی با جزئیات بسیار بالا و کاملا دقیق طراحی شده اند . یکی از نکات جالب این بازی تعداد بسیار بالای پیست های اتوموبیل موجود در این بازی و همچنین جذابیت این پییست ها می باشد که باعث شده است تجربه این عنوان به یکی از بهترین تجربه های بازی های شبیه ساز سال های اخیر تبدیل شود . بازی رایانه ای DUCATI 90th Anniversary یکی از بهترین بازی های شبیه ساز سال های اخیر می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر DUCATI 90th Anniversary نسخه codex

مشخصات بازی :نام بازی : DUCATI 90th Anniversaryپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Milestone S.r.l.منتشر کننده : Milestone S.r.l.سبک بازی :  شبیه ساز – مسابقه اینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

DUCATI 90th Anniversary

لینک دانلود