دانلود بازی کامپیوتر Dungeon Punks نسخه SKIDROW

Dungeon Punks یکی از بازی های سبک اکشن , ماجرایی و نقش آفرینی است که توسط کمپانی Hyper Awesome Entertainment طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Artix Entertainment برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Dungeon Punks از جمله بازی های نقش آفرینی ککلاسیک است که شباهت زیادی با بازی Golden Axe دارد و از سری مبارزات و گیم پلی Marvel vs Capcom نیز الهام گرفته شده است . ماجراجویی پیش رو دارید که این امکان را به شما می دهد تا بتانید به صورت تکنفره و یا با دوستان این داستان را آغاز کرده و در میدان نبرد تا آخرین نفس مبارزه کنید .

سایر توضیحات : در این بازی شما در نقش یکی از شخصیت های ابر قهرمان با ویژگی و توانایی های منحصر به فرد به ایفای نقش می پردازید که دشمنان زیادی را در پیش دارد و برای آنکه بتواند به مرحله پایانی دست پیدا کند باید تمامی موجودات عجیب و غریب را از پیش روی برداشته و با جادوهایی که در طول بازی با آنها روبرو می شود نیز مقابله کند . امکان بازی صورت سینگل پلیر و یا مولتی تا 3 پلیر , امکان به چالش کشیدن حریفان در نبردی رودررو , امکان کنترل 2 شخصیت به صورت همزمان , استخدام شش قهرمانان جهش یافته , امکان غارت تجهیزات و تلیحات دشمنان , کشف دنیای فانتزی غیر معمول از سحر و جادو و رمز و راز تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد بازی است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Dungeon.Punks-Screen

 مشخصات بازی  Dungeon Punks :نام بازی : Dungeon Punksپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Hyper Awesome Entertainmentمنتشر کننده : Artix Entertainmentسبک بازی : اکشن , ماجرایی و نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Dungeon Punks

لینک دانلود