تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر We Are The Dwarves نسخه CODEX

We Are The Dwarves یک بازی در سبک ماجراجویی و اکشن می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Whale Rock Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است ، استودیوی بازی سازی Whale Rock Games یکی از استودیوهای بازی سازی تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای We Are The Dwarves را به عنوان اولین تجربه خویش در ساخت بازی های رایانه ای روانه بازار کرده است که با توجه به فروش فوق العاده این عنوان و همچنین نمرات درخشان آن می توان گفت که در ساخت این عنوان بسیار موفق عمل کرده است . داستان این بازی در جایی آغاز می شود که ستاره های سیاره دورف ها در حال نابودی می باشد و به همین دلیل کل سیاره آنها و تمام نسل انها در خطر نابودی کامل قرار دارد ، به همین دلیل جمعی از بزرگترین اختر شناسان دورف جمع می شوند تا با کمک یکدیگر سیاره ای جدید یافته و دورف ها را از خطر انقراض نجات دهند .

سایر توضیحات : در این بازی شما کنترل سه تن از بزرگترین دانشمندان دورف را بر عهده دارید و باید با استفاده از آنها و قابلت هایشان در سیاره های مختلف به جست و جو برای یافتن خانه ای جدید برای دورف ها بپردازید . گیم پلی این بازی از تنوع بسیار بالایی برخوردار است بطوری که سه شخصیت اصلی شما در این بازی هرکدام دارای سلاح های خاص و پگرید های خاص خود می باشند و شما باید با توجه به شرایط موجود و نوع بازی خودتان بین شخصیت های سویچ کرده و یکی از آنها را انتخاب و  ماموریت را به پایان برسانید . یکی از نکات جالب این بازی سیستم تکتیکال ان می باشد ، سیستم تکتیکال این بازی به شما این اجازه را خواهد داد تا در مواقع حساس زمان را آهسته کرده و به شخصیت های خود دستورهایی را بدهید و پس از خارج شدن از این حالت انها همزمان این دستور ها را اجرا کرده ، این سیستم مخصوص مبارزه با باس های بازی می باشد . بازی اکشن We Are The Dwarves یکی از بازی های جذاب سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر We Are The Dwarves نسخه CODEX

مشخصات بازی :نام بازی : We Are The Dwarvesپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Whale Rock Gamesمنتشر کننده : Whale Rock Gamesسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

We Are The Dwarves

لینک دانلود