تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Dynamo Essential Training

Dynamo Essential Training یکی دیگر از مجموعه فیلم های آموزشی شرکت Lynda می باشد که توسط Ian Siegel تدریس می شود. Dynamo یکی از مجموعه نرم افزار های کاربردی Autodesk می باشد و به کاربرانی که از نرم افزار Revit استفاده می کنند اجازه می دهد تا ابزار های شخصی را برای حل چالش های مدل سازی با راه حل های ساده تر و سریعتر بسازند و از آن ها استفاده کنند. در دوره آموزشی Dynamo Essential Training شما در خواهد یافت که می توانید الگوریتم هایی رابرای آنالیز داده تهیه کنید، داده ها را از منابع خارجی بخوانید و آن ها را ویرایش کنید و بسیاری موارد دیگر .

سایر توضیحات : دوره آموزشی Dynamo Essential Training به شما ویژگی ها و جنبه های مختلف دیگر این نرم افزار را آموزش می دهد که از آن جمله می توان به ساخت فایل های هندسی مختلف نرم افزار Revit اشاره کرد که همه آن ها از Dynamo’s node بر اساس زبان visual اتفاده می کنند. این دوره آموزشی به شما کمک می کند تا مفاهیم اساسی برنامه نویسی که پشت Dynamo را بفهمید و از از نگاه مدل سازی معماری دانش خود را گسترش دهید. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Dynamo Essential Training

سر فصل های دوره آموزشی Dynamo Essential Training :– مقدمه– آغاز یادگیری نرم افزار Dynamo– کار با اطلاعات– ساخت و بررسی هندسی– Revit– نتیجه گیری مشخصات فیلم آموزشی Dynamo Essential Training :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : Ian Siegel– مدت زمان آموزش : 3 ساعت و 3 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : دارد– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Dynamo Essential Training

لینک دانلود