تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر EARTH DEFENSE FORCE 4.1 The Shadow of New Despair نسخه CODEX

EARTH DEFENSE FORCE 4.1 The Shadow of New Despair یک بازی در سبک اکشن می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی SANDLOT ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی SANDLOT یکی از استودیوهای قدیمی بازی سازی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری نظیر سری محبوب Spark Lancer و Blood Storm شده است که هر دوی این بازی ها از بازی های محبوب و پرفروش در زمان انتشار خود بوده اند . سبک اکشن یکی از سبک های محبوب در یمان بازی بازان بوده است و در سال های اخیر از ترکیب این سبک با سایر سبک ها نظیر سبک شوتر و سبک نقش آفرینی این سبک به یکی از شاخه های اصلی دنیای بازی ها رایانه تبدیل شده است . استودیوهایی مانند استودیوی بازی سازی Bethesda و Activision با انتشار بازی های محبوبی مانند سری CALL OF DUTY و سری FALLOUT کمک شایانی به این سبک کرده اند و این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده اند .

سایر توضیحات : داستان این بازی ر سبک دنیای تخیلی در جریان است ، سیاره زمین مورد هجوم موجودات فضای قرار گرفته است و آنها قصد دارند با نابودی نیروهای نظامی زمین انسان ها را تبدیل به برده های خود کنند . در این بازی شما در نقش آخرین خط دفاعی انسان ها می باشید ، گروه نظامی EDF که مسئول محافظت از زمین را بر عهده دارد تمام نیروهای خود را برای مقابله با این تحدید خطرناک بسیج کرده است و شما در نقش یکی از همین نیروها می باشید . این بازی با دارا بودن صحنه های سینماتیک و اکشن بسیا نفس گیر و همچنین یک گیم پلی بسیار سرعتی یکی از جذاب ترین تجربه های بازی های اکشن در سال 2016 می باشد . گارفیک هنری و فنی این بای یکی از نکات درخشان این بازی می باشد که باعث شده است تجربه این عنوان بسیار جذاب تر و هیجان انگیز تر شود .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر EARTH DEFENSE FORCE 4.1 The Shadow of New Despair نسخه CODEX

مشخصات بازی EARTH DEFENSE FORCE 4.1 The Shadow of New Despair :

نام بازی : EARTH DEFENSE FORCE 4.1 The Shadow of New Despairپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : SANDLOTمنتشر کننده : SANDLOTسبک بازی : اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

EARTH DEFENSE FORCE 4.1 The Shadow of New Despair

لینک دانلود