تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار اندروید Easy Drum Machine v1.2.6

Easy Drum Machine یک نرم افزار تحت اندروید است که توسط شرکت Better Life تولید و توسعه داده شده این نرم افزار که طراحی و رابط کاربری ساده ای را داراست به شما تجربه ی بسیار لذت بخشی از آهنگسازی را میدهد. حتی در سطح نیمه حرفه ای. استفاده از این نرم افزار هم برای سرگرمی بسیار مناسب بوده و هم برای افرادی که علاقه ی زیادی به یادگیری آهنگسازی دارند میتواند شروع خوبی باشد چرا که این نرم افزار نسخه ی ساده شده ی نرم افزار های حرفه ای ساخت موزیکی مثل FL Studio می باشد نرم افزاری که بسیاری از آهنگسازان مطرح از ان استفاده میکنند. ابتدا سازهای خود را انتخواب کرده سپس با بوجود آورد پترن های مختلف سعی کنید ریتم های دلپذیری بسازید و از این پروسه ی بسیار ساده لذت ببرید. سرعت ریتم را بالا پایین کنید تا به نتیجه مثبتی بروی آهنگی که تولید کرده اید برسید. خیلی از آهنگسازان با تغییر مسائل مختلف در نرم افزار ها به نتیجه خوبی رسیده و همان اثری که به روش تحربی تولید شده را منتشر میکنند. بخاطر طراحی و رابط کاربری بسیار ساده این نرم افزار حتی برای کودکان هم مناسب و جالب خواهد بود. سازهایتان را طبق سلیقتان تنظیم کرده و پترن هایی ایجاد کنید. تا از این سازها ریتم های زیبا بسازید. یا با فشردن گزینه تاس شکل در پایین صفحه پترن تصادفی ایجاد کرده و آن را ویرایش کنید تا به نتیجه ی مورد قبولتان برسید. پس اتمام هر پروژه و رسیدن به نتیجه ی مطلوب میتوانید از آن پروژه براحتی خروجی گرفته و آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.
نام: Easy Drum Machine
حجم فایل: 10 مگابایت
شرکت سازنده: Better Life - Color and Draw
ورژن: v1.2.6
زبان: انگلیسی
ژانر: موزیک
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: همه ی سنین
پیش نیاز: اندروید 4.2 و بالاتر.

Easy Drum Machine v1.2.6

Do you like music? Want to create your own music without garage band? Want to have walk band with you? Want to learn how to beat drum machine easily?
Want to be a drummer and create your own drum music? Want to create music without real instrument? Now get the best and most complete free Drum Machine App — EASY DRUM Machine in Google Play. There are multitrack synthesizer, recording and sharing waiting for you! Easy to learn and use, you can create wonderful music

لینک دانلود