تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Elite vs Freedom نسخه HI2U

Elite vs Freedom یک بازی در سبک اکشن می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی AVE ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی AVE یک استودیوی تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای Elite vs Freedom را به عنوان اولین بازی رایانه ای خود منتشر کرده است . این استودیو تمرکز خود را بر روی ساخت بازی های اکشن گذاشته است و سعی دارد سبک اکشن را وارد مرحله ای جدید کرده و بازی های جذاب تر و بهتری را نسبت به رقبای خود منتشر کند . بازی رایانه ای Elite vs Freedom به عنوان اولین اقدام این استودیوی تازه تاسیس یک بازی بسیار زیبا و جذاب می باشد که توانسته است با ترکیب المان های قدیمی بازی های شوتر و اکشن با المان های مدرن این سبک بازی ها یکی از منحصر به فرد ترین تجربه های سال های اخیر را به همراه بیاورد . بازی رایانه ای Elite vs Freedom یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

سایر توضیحات : داستان بازی رایانه ای Elite vs Freedom در آینده ای دور رخ می دهد و در فضایی که تمام دولت ها و انسان ها با یکدیگر متحد شده اند و دولت متحد زمین را تشکیل داده اند . در چنین شرایطی گروهی به نام افراد الیت مسئول برقراری آرامش و صلح در دنیا می باشند تا اینکه این گروه تصمیم می گیرد تا برعلیه انسان ها اقدام کند و تمامی انسان ها را به نابودی کشانده و دولت جدیدی ایجاد کنند . شما در این بازی به عنوان یکی از همین افراد می باشید که با نقشه های فرماندهان خود موافق نیستید و تصمیم دارید به مبارزه با این گروه ظالم بپردازید . در این بازی شما در مکان های بسیاری به نبرد و مبارزه با دشمناناتان می پردازید  ممکان هایی مانند برزیل ، ایالات متحده ، ژاپن و انگلستان تعدادی از این کشورها می باشند که در این بازی به زیبایی به تصویر کشیده شده اند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Elite vs Freedom نسخه HI2U

مشخصات بازی :نام بازی : Elite vs Freedomپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : AVEمنتشر کننده : AVEسبک بازی :  اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Elite vs Freedom

لینک دانلود