دانلود فیلم مستند End Game 2018

کارگردان Rob Epstein و Jeffrey Friedman، End Game به دنبال چندین شخص بیمار مبتلا به بیماری در آخرین روزهای زندگی خود است. صدا مضر است؟ شما ممکن است شگفت زده شوید که به موازات موضوع مینکولیتی که از طریق فیلم پخش می شود، مقدار زیادی امید و آرامش است. همانطور که ما بین دو امکانات مراقبت تسکینی در منطقه خلیج سان فرانسیسکو سفر، ما به افراد در سنین مختلف، نژادها، جنس، و پس زمینه معرفی، همه در روزهای آخر در زندگی خود. حالی که این فیلم ممکن است به نظر می رسد مانند آن را در مورد مرگ، آن را تا حد زیادی در مورد پذیرش – هر دو در بخشی از افراد بیمار و عزیزان خود.برای تمام لحظات که دردناک هستند، نمونه هایی از طنز و سبکی وجود دارد، بیش از حد. در حالی که برخی از دنباله ها به تماشای سخت است، End Game در نهایت به ما نشان می دهد که مردم خوب هستند. آنها دلسوز، مراقب و شجاع هستند. مردم بهترین ها را برای یکدیگر می خواهند.فیلم های بسیار مشابهی با End Game وجود دارد، اما اگر شما دیگر مستند هایی را دیده اید که در معرض مرگ هستند، ممکن است برخی چیزهایی را که آشنا هستند آشنا کنید. پایان بازی به طور کامل منحصر به فرد است، با این حال، دارای یک لحظه تازه و حساس است که موضوع سنگین را با شکوه…..

End Game.2018.www.download.ir

این مستند به کارگردانی Rob Epstein و  Jeffrey Friedman که توسط شرکت Netlix ساخته شده است.مستند را می توان یک مستند کوتاه نام برد زیرا مدت زمان آن 40 دقیقه است اما تاثیر پذیری زیادی بر روی مخاطب می گذارد.این مستند نامزد دریافت جایزه از جشنواره Sundance Film Festival 2018 به عنوان بهترین فیلم کوتاه با مفهوم ارزشی گردیده است.

اطلاعات فیلم مستند End Game 2018 :

کارگردان : Rob Epstein, Jeffrey Friedman+ نویسنده : —+ ستارگان : —+ محصول کمپانی : Netflix+ ساخت کشور : USA+ زبان : English/Persian+ ژانر : Documentary | Short+ تاریخ انتشار : 4/ May /2018+ مدت زمان : 40 دقیقه+ زیرنویس : —

نمرات : IMDb 7.4/10

End Game 2018

لینک دانلود