تبلیغات
گربه سگ

Cat-Dog-Ads

گربه سگ فقط یک انیمیشن نیست، بی‌اغراق گربه سگ خاطره مشترک جمعیت زیادی از آدم‌های کره خاکی است. خاطره مشترکی که در همان حال که ما را می‌خنداند، قصه تضادهای درونی‌ای را بازگو می‌کند که در یک جا جمع شده‌اند. قصه گربه و سگی که باوجود ناهمخوان بودن ذات خود، به ناچار به هم چسبیده و جدایی‌ناپذیرند.

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
اتفاقات عجیب

گربه سگ

سریالی محبوب و دوست‌داشتنی با چهار کاراکتر نوجوان و کنجکاو و دنیایی از اتفاقات شگفت‌انگیز. اتفاقات عجیب به شدت تحت‌تاثیر فیلم و سریال‌های دهه هشتاد آمریکا به خصوص کارهای استیون اسپیلبرگ مثل ای.تی. موجود فرازمینی ساخته شده. تماشای فصل‌های 1 و 2 این سریال با اینترنت رایگان اپراتورهای منتخب در فیلیمو.

با اینترنت رایگان ببین

دانلود بازی کامپیوتر Eternal Destiny نسخه Plaza

Eternal Destiny یک بازی در سبک کارت بازی ، استراتژیک می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Office 565 ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است ، استودیوی بازی سازی Office 565 یک استودیوی تازه تاسیس می باشد و بازی رایانه ای Eternal Destiny اولین بازی رایانه ای ساخته شده توسط این استودیو می باشد که با توجه به نقد های مثل این بازی در وبسایت استیم می توان گفت این استودیو در اولین اقدام خود برای خلق یک بازی رایانه ای کاملا موفق عمل کرده است . داستان این بازی در فضایی کاملا فانتزی در جریان است ، دوران انسان ها به پایان رسیده است و زمین خالی از هر نوع انسانی می باشد در چنین فضایی موجودات مختلفی که به تازگی به زمین امده اند بر سر قدرت و فرماندهی این سیاره سبز به جنگ می پردازند و شما به عنوان سرباز یکی از همین نژاد ها وارد بازی می شوید و با استفاده از قدرت های خود دشمنان را از میدان بدر می کنید .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Eternal Destiny یک کارت بازی سه بعدی می باشد که شما در آن باید با حریفان خود مبارزه کنید و با شکست دادن آنها یکی از کارت های انها را از آن خود کنید ، در ابتدای بازی شما درای تعداد کمی کارت می باشید و لی با پیشرفت در خط داستانی بازی و شکست دادن حریف های قدرتمند خود به کارت های بهتری دست خواهید یافت و می توانید رقبای قدرتمند ابتدای بازی را به راحتی شکست دهید ، یکی از نکات جالب این بازی تنوع بالای کارت های آن می باشد در این بازی تعداد زیادی کارت در کلاس های مختلف و با قدرت های مختلف وجود دارر که هر کدام از آنها قابلیت منحصر به فرد خود را دارند و با انتخاب آنها می توانید یک دست شکست خورده را تبدیل به یک پیروزی بی چون و چرا کنید . بازی رایانه ای Eternal Destiny یک بازی جذاب و اعتیاد آور می باشد .

 *حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Eternal Destiny نسخه Plaza

مشخصات بازی :

نام بازی : Eternal Destiny

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2016

شرکت سازنده : Office 565

منتشر کننده : Office 565

سبک بازی : اکشن – استرانژیک

نوع فایل : EXE

لینک مرتبط : Steam

– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Eternal Destiny

لینک دانلود