دانلود بازی کامپیوتر EVEREST VR

EVEREST VR یکی از بازی های سبک شبیه ساز است که توسط کمپانی Sólfar Studios و RVX طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Sólfar Studios برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . قدم در راهی بگذارید که نهایت هیجان را برای شما به ارمغان می آورد و تجربه ای باورنکردنی برای شما رقم می زند . با تیم کوه نوردی همراه شده و قله اورست را فتح کنید . تجربه فتح اورست در 5 مرحله انجام می شود , آماده شدن برای سفر در کمپ اصلی , گذشتن از آبشار یخی Khumbu , یک شب در کمپ 4 , صعود و در نهایت فتح قله اورست . پس از آنکه برای اولین توانستید به قله برسید , حالت جدیدی به نام God Mode باز خواهد شد که منظره ای منحصر به فرد از کوه های هیمالیا ارائه خواهد نمود .

سایر توضیحات : EVEREST VR یک مقدمه ای قدرتمند برای VR است نه به عنوان یک بازی معمولی بلکه به عنوان یک تجربه در دسترس که بر نقاط قوت VR متمرکز شده و شما را با خود در محلی غیر ممکن در دنیای واقعی همراه می کند . جالب است بدانید برای ساخت این بازی از موتو ر بازیسازی Unreal Engine استفاده شده و بازی برای عینک های HTC Vive بهینه سازی شده است .

* این بازی تنها با عینک های VR یا واقعیت مجازی قابل اجرا خواهد بود *

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

EVEREST.VR-Screen

 مشخصات بازی  EVEREST VR :نام بازی : EVEREST VRپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Sólfar Studios و RVXمنتشر کننده : Sólfar Studiosسبک بازی : شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

EVEREST VR

لینک دانلود