دانلود بازی استراتژیک اندروید Evil Defenders v1.0.20

Evil Defenders نام بازی اندروید در سبک استراتژی است که برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی و منتشر شده است . در این بازی شما می توانید برج های دفاعی خود را بسازید و با استفاده از آن ها در مقابل دشمنان از قلمرو خود دفاع کنید . برج های دفاعی خود را به روز کنید و مهارت های خود را بهبود ببخشید . در نبرد ها از استراتژی ها و تاکنیک های مبارزه ای مختلف و جدید استفاده کنید . با همسایه های خود متحد شوید و با کمک یکدیگر دشمنان را نابود کنید . به قلمرو های دیگر حمله کنید و قلمرو خود را گسترش دهید . در مقابل تهاجم نیرو های شیطانی خارجی مقاومت کنید . اگر از علاقه مندان به بازی های سبک استراتژی هستید بدون شک Evil Defenders را از دست ندهید . اگر می خواهید به این بازی دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را به صورت رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و برای ساعت ها سرگرم شوید .
نام: Evil Defenders
حجم فایل: 25+131
شرکت سازنده: Crazy Panda Limited
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.0.20
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk+zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژی - سرگرم کننده
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.3 و بالاتر

Evil Defenders - v1.0.20 + Data

Evil Defenders is a fun, frenetic defense game with a bit of humor thrown in. Featuring beautiful graphics and challenging gameplay, Evil Defenders lets you build and upgrade powerful defensive towers, use special landmarks unique to each map, and cast spells to repel enemy forces as you defend the Lands of Evil from invaders.
Evil Defenders has a huge amount of gameplay and offers the ability to play the game in many different ways through unique tower upgrades, a deep skill tree and 100 in-game achievements.
This is the Tower Defense Game for true fans of the genre!

لینک دانلود