تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Excel 2016 Advanced Formulas And Functions همراه با آپدیت 1 مارس 2016

Excel 2016 Advanced Formulas And Functions یکی از فیلم های آموزشی شرکت Lynda می باشد که توسط  Dennis Taylor تدریس می شود. در دوره آموزشی Excel 2016 Advanced Formulas And Functions متخصص اکسل دنیس تیلور بیش از 450 فرمول و توابع پرکاربرد را در اکسل می سازد و به شما نشان می دهد که چگونه از آن ها بهترین استفاده را کنید و آن ها را در بهترین مکان خود قرار دهید. او ابتدا یک مرور کلی بر روی توابع ابتدایی مانند SUM, AVERAGE, و MAX خواهد داشت، همچنین به شما برخی میانبر های سحه کلید را به شما آموزش می دهد که به کمک آن می توانید سلول های فرمول را پیدا کنید و آن ها را به نمایش در آورید که این امر باعث افزایش سرعت شما در استفاده از در استفاده از نرم افزار Excel خواهد شد.

سایر توضیحات : دوره آموزشی Excel 2016 Advanced Formulas And Functions به شما آموزش می دهد که چگونه داده ها را به کمک توابع VLOOKUP و INDEX پیدا کنید و آن ها را مجددا اصلاح کنید، جمع کل را با حساب و توابع آماری حساب کنید، استخراج داده به وسیله توابع متنی و همچنین کار توابع با داده، زمان، آرایه، ریاضیات و اطلاعات را به خوبی آموزش می دهد. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Excel 2016 Advanced Formulas And Functions

سرفصل های دوره آموزشی Excel 2016 Advanced Formulas And Functions :– مقدمه– نکات فرمول ها و توابع و میانبر ها– فرمول ها و ابزار توابع– IF و توابع مرتبط– جست و جو و مرجع دهی توابع– توابع قدرت– توابع استاتیک– توابع ریاضی– توابع زمان و داده– توابع و فرمول های آرایه– توابع مرجع دهنده– نوابع متنی– توابع اطلاعات– نتیجه گیری مشخصات فیلم آموزشی Excel 2016 Advanced Formulas And Functions :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : Dennis Taylor– مدت زمان آموزش : 6 ساعت و 185 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720 * 1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : دارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Excel 2016 Advanced Formulas And Functions

لینک دانلود