تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Exchange Server 2016 Recipient Administration

Exchange Server 2016 Recipient Administration یک فیلم آموزشی بسیار کاربردی و حرفه ای است که توسط کمپانی Pluralsight و همراه با تدریس J. Peter Bruzzese تهیه شده است. نرم افزار Exchange Server یکی از برترین نرم افزار های موجود در زمینه مدیریت ایمیل می باشد که توسط کمپانی مطرح مایکروسافت تولید شده است. J. Peter Bruzzese یکی از برترین مدرسین این حوضه می باشد، که علاوه بر دارا بودن هزاران عنوان آموزشی در سطح بین المللی یکی از مدرسین تایید شده توسط شرکت مایکروسافت (MCT) می باشد.

سایر توضیحات : دوره آموزشی Exchange Server 2016 Recipient Administration تمرکز بر روی نحوه نصب و پیکربندی این نرم افزار انجام نشده است بلکه توجه اصلی بر روی مدیریت گیرنده، به عنوان یک جنبه کلیدی از مدیریت Exchange و نقش اصلی آن گذاشته شده است. دوره آموزشی Exchange Server 2016 Recipient Administration علاوه بر دارا بودن فیلم های آموزشی فایل های تمرینی نیز در خود جای داده که به کمک آن می توانید نهایت استفاده را از ابن دوره ببرید. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Exchange Server 2016 Recipient Administration

سر فصل های دوره آموزشی Exchange Server 2016 Recipient Administration :– مروری بر Exchange Server 2016– ابزار مدیریتی Exchange Server 2016– مدیریت و ایجاد گیرنده– پیکربندی صندوق دریافت– مشتریان و مدیریت دستگاه موبایل– انواع صندوق پستی مشترک و پوشه های عمومی– مدیریت انطباق– قوانین حمل و نقل و DLP– پیکربندی ضد تروجان و آنتی اسپم– نقش Exchange Server و معماری پایگاه داده  مشخصات فیلم آموزشی Exchange Server 2016 Recipient Administration :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Pluralsight– مدرس : J. Peter Bruzzese– مدت زمان آموزش : 3 ساعت و 48 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس فارسی : ندارد  

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Exchange Server 2016 Recipient Administration

لینک دانلود