تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Excubitor نسخه CODEX

Excubitor یک بازی در سبک استراتژی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Kasedo Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Kasedo Games یکی از استودیوهای بازی سازی قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های استراتژیک بسیاری شده است . بازی های مانند Crowntakers و ZAMB! Biomutant Extermination را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . استودیوی سازنده در مراحل ساخت این بازی قصد داشته است که یکی از بهترین بازی های استراتژیک فضای را برای طرفدراران خود ارائه دهد ، در همین راستا بازی رایانه ای Excubitor با استفاده از المان های قدیمی بازی ها استراتژی و ترکیب آنها با بازی های تاور دفنس موفق شده است به یکی از خاص ترین و در عین حال جذاب ترین بازی های استراتژیک سال های اخیر تبدیل شود .

سایر توضیحات : در این بازی شما کنترل یک کشتی بزرگ را برعهده دارید و باید با استفاده از ان به دشمن خود حمله ور شده و آنها را از پای در آورید . بازی رایانه ای Excubitor در عین استفاده از المان های قدیمی  بازی های استراتژیک با سیستم گبم پلی جذاب و آپگرید های حیرت انگیز خود به راحتی موفق شده است یکی از بهترین و در عین حال جذاب ترین بازی های استراتژیک را تهیه کند در این بازی شما باید با استفاده از کشتی جنگی خود در مناطق مناسب نیروهای دفاعی خود را مستقر کرده و با کمترین آسیب نیروهای دشمن را نابود کنید . گیم پلی این بازی بر اساس مدیریت صحیح منایع و همچنین ساخت آیتم های دفاعی صحیح در جای مناسب می باشد به طوری که اگر شما بدون برنامه صحیح دست به ساخت آیتم های دفاعی خود بزنید به سرعت شکست خواهید خورد . بازی استراتژی Excubitor یکی ز متفاوت ترین تجربه های بازی های استراتژی را به همراه دارد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Excubitor نسخه CODEX

مشخصات بازی :نام بازی : Excubitorپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Kasedo Gamesمنتشر کننده : Kasedo Gamesسبک بازی : استراتژینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Excubitor

لینک دانلود